Ситуація змінилась: В Україні обвалилися ціни на овоч, який купують усі

В Україні подешевшала картопля. Знову українські виробники картоплі змушені знижувати ціни на свою продукцію, передають Патріоти України з посиланням на East Fruit.

Чому картопля дешевшає

За словами ключових гравців ринку, на цьому тижні пропозиція картоплі лишалася високою, тоді як попит на продукцію продовжував падати. Крім того, багато покупців скаржилися на якість пропонованої продукції й часто відмовлялися від покупок.

За даними щоденного моніторингу проєкту, оптові ціни на картоплю в Україні наразі коливаються в межах 12-17 грн/кг ($0,30-0,43/кг), що в середньому на 14% нижче, ніж на кінець попереднього тижня.

Варто зауважити, що наразі ціни на картоплю в Україні в середньому на 2,7 рази вищі, ніж у відповідний період минулого року.

З урахуванням значного обсягу цієї продукції на ринку, українські фермери не виключають можливості подальшого зниження цін в цьому сегменті.

Скільки коштує картопля в магазинах

Зараз найдешевша пропозиція на картоплю спостерігається в супермаркеті Сільпо. Там за кілограм овоча просять 21,50 гривень.

Відключення світла будуть чи ні? В "Укренерго" дали прогноз на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 12:30

У неділю, 26 травня, відключень електроенергії в Україні не прогнозується. Про це повідомила пресслужба Національної енергетичної компанії "Укренерго". "26 травня протягом доби в усіх регіонах України обмеження споживання для побутових та промислових с...

В Україні зміняться умови виходу на пенсію - ось скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

неділя, 26 травень 2024, 11:57

Від 2025 року вихід на пенсію для українців стане складнішим. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України. Наприклад, 2023 року для виходу на засл...