Таємна "допомога"? Компанії з Індії та Китаю постачали росіянам отруйне м'ясо

У м'ясі буйволів з Індії, яке в Росії часто видають за яловичину і продають по всій країні, Россільгоспнагляд виявив бактерії групи кишкової палички, а в курячих грудках з Китаю, що поставляються на російський ринок, знайшли сальмонеллу. Про це пише російський Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

У першому випадку неякісну продукцію постачали відразу три індійські компанії: AL-Quresh, Maharashtra Foods Processing and Cold Storage та Al Waaf Agro Foods. В одній із партій знайшли цитробактер, ентеробактер та клебсієла. При цьому всі згадані компанії співпрацюють із найбільшими російськими оптовиками.

Через цитробактер у людини починаються інтоксикація та зневоднення. Ентеробактер викликає діарею, біль у животі, високу температуру, також знижується білок у крові, що призводить до проблем із печінкою та нирками. Через клебсієлу починає хворіти живіт, з'являється нудота, печія, рідке випорожнення з кров'ю, можуть розвинутися пієлонефрит, цистит і простатит.

У другому випадку порушником виявилася китайська компанія Tangshan Zhonghong Sanrong, яка реалізує свою продукцію невеликими партіями через інтернет. Основними її клієнтами є далекосхідні перекупники, які розвозять товар у всій Росії. Сальмонеллу в курці цієї компанії вже знаходили у 2022 році.

Як пише видання, сальмонела може викликати не тільки болі в животі та блювання, через неї також можуть початися менінгіт, пневмонія та проблеми зі слизовою оболонкою кишківника.

Ілон Маск розповів, що бореться зі спробами РФ заглушити Starlink

субота, 25 травень 2024, 22:45

Компанія SpaceX, яка володіє мережею супутникового зв’язку Starlink, наполегливо працює над тим, щоб нейтралізувати спроби Росії заглушити цей зв’язок. Про це повідомив засновник і керівник компанії Ілон Маск, передають Патріоти України. Один з користу...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...