​Так, кого з селян "Слуга народу" звільнить від сплати "податку за город", в монобільшості прокоментували: Нові побори з найменших землевласників

Зміни до Податкового кодексу передбачають мінімальні податкові зобов’язання для власників земельних ділянок, щоб поступово вивести із тіні сільськогосподарську галузь, повідомляють Патріоти України з посиланням на ubr.ua.

Від сплати нових податків звільнять тих аграріїв, які вирощують на землі та продають урожай і офіційно сплачують усі податки, а також дачників, які обробляють невеликі присадибні ділянки.

Народна депутатка Лариса Білозір прокоментувала ресурсний законопроєкт та нові грошові збори з аграріїв.

«За городи, присадибні ділянки та дачі не потрібно буде сплачувати додаткові податки. Людям, які надають свою землю в оренду аграріям і ті сумлінно сплачують усі податки, також не варто хвилюватися. Мінімальне податкове зобов’язання доведеться щорічно платити тим фермерам, які сплачують із 1 га менше 1100 грн податків», – повідомила Лариса Білозір.

У розрахунок мінімального зобов’язання входять:

податок на землю;

податок з доходу за продаж урожаю, вирощеного на цій ділянці;

податок на доходи фізичних осіб;

військовий збір із зарплати найманих працівників.

Якщо сплачена сума менша від зазначеного зобов’язання, то орендодавцю потрібно доплатити до бюджету суму, що бракує. Це стосуватиметься тих, хто орендує землю без офіційного оформлення, а на сьогоднішній день у тіні знаходиться оренда 8 млн га землі.

«Люди, які здають свою землю в оренду неофіційно, отримають платіжки з мінімальним податковим зобов’язанням, але потім прийдуть до свого орендаря, якому доведеться заплатити за них. І щоб наступного року не отримувати готівку, йому краще оформити офіційну оренду», – додала Білозір.

Нагадаємо, українці будуть сплачувати податок за городи: по кому вдарить скандальний закон.

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...