​Так, кого з селян "Слуга народу" звільнить від сплати "податку за город", в монобільшості прокоментували: Нові побори з найменших землевласників

Зміни до Податкового кодексу передбачають мінімальні податкові зобов’язання для власників земельних ділянок, щоб поступово вивести із тіні сільськогосподарську галузь, повідомляють Патріоти України з посиланням на ubr.ua.

Від сплати нових податків звільнять тих аграріїв, які вирощують на землі та продають урожай і офіційно сплачують усі податки, а також дачників, які обробляють невеликі присадибні ділянки.

Народна депутатка Лариса Білозір прокоментувала ресурсний законопроєкт та нові грошові збори з аграріїв.

«За городи, присадибні ділянки та дачі не потрібно буде сплачувати додаткові податки. Людям, які надають свою землю в оренду аграріям і ті сумлінно сплачують усі податки, також не варто хвилюватися. Мінімальне податкове зобов’язання доведеться щорічно платити тим фермерам, які сплачують із 1 га менше 1100 грн податків», – повідомила Лариса Білозір.

У розрахунок мінімального зобов’язання входять:

податок на землю;

податок з доходу за продаж урожаю, вирощеного на цій ділянці;

податок на доходи фізичних осіб;

військовий збір із зарплати найманих працівників.

Якщо сплачена сума менша від зазначеного зобов’язання, то орендодавцю потрібно доплатити до бюджету суму, що бракує. Це стосуватиметься тих, хто орендує землю без офіційного оформлення, а на сьогоднішній день у тіні знаходиться оренда 8 млн га землі.

«Люди, які здають свою землю в оренду неофіційно, отримають платіжки з мінімальним податковим зобов’язанням, але потім прийдуть до свого орендаря, якому доведеться заплатити за них. І щоб наступного року не отримувати готівку, йому краще оформити офіційну оренду», – додала Білозір.

Нагадаємо, українці будуть сплачувати податок за городи: по кому вдарить скандальний закон.

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...

Незважаючи на рекордний дефіцит: У НБУ розповіли, скільки Україна живе без друку грошей

четвер, 8 червень 2023, 15:30

Україна вже півроку не використовує інструмент емісії для покриття бюджетних витрат. Про це заявив голова Національного банку Андрій Пишний під час заходу "Діалоги про відновлення України", передають Патріоти України. "Це дозволило профінансувати потре...