"Так нельзя!": Недоімперія скаржиться, що США перестали закуповувати чорні метали у Росії

Окупанти скаржаться, що США перестали закуповувати чорні метали у Росії

Ввезення чорних металів із Росії до США у липні 2022 року майже обнулилося. Як пише РБК з посиланням на дані Бюро переписів США (Census Bureau), обсяг імпорту російської сировини сягнув $0,6 млн, передають Патріоти України.

США майже перестали закуповувати залізо та сталь із Росії у липні. У червні обсяг ввезення ресурсів досягав ще $201 млн, а за перше півріччя показник перевищив $1 млрд.

У червні здійснювалися здебільшого постачання феросплавів ($112,5 млн) та напівфабрикати із заліза та сталі ($88 млн). У липні ці ж постачання скоротилися до $0,4 мільйона і нуля відповідно.

Оце так1 На Одещині матір 6 дітей змусили повернути державі майже 30 тис. грн допомоги

четвер, 28 вересень 2023, 14:58

В Одеській області судили матір шести дітей за шахрайство при отриманні матеріальної допомоги на дітей. Її визнали винною та засудили до громадських робіт, також жінка повинна повернути державі 29 217 гривень. Про це йдеться у вироку Любашівського райо...

Можуть зрости утричі: Якими будуть нові тарифи на газ та елетроенергію для українців

четвер, 28 вересень 2023, 14:44

Тарифи на газ та елетроенергію в Україні зростуть. Підвищення цін можливе під час наступного опалювального сезону. Про це йдеться у сюжеті на ютуб-каналі ТСН, передають Патріоти України. Тим часом голова спілки споживачів комунальних послуг Олег Попен...