Так що там Тищенко казав? До 400 гривень за кілограм! В Україні шалено злетіли ціни на яловичину

В Україні ціни на яловичину злетіли до річного максимуму. У Києві середня ціна на яловичину коливається від 130 гривень за кілограм фаршу, до майже 400 гривень за кілограм стейка, передають Патріоти України.

Зростання цін на яловичину пов'язане зі значним зниженням виробництва. Аналітики з Українського клубу аграрного бізнесу відзначають, що з початку року поголів'я великої рогатої худоби скоротилося на 6,7%. В цілому за останні 30 років поголів'я великої рогатої худоби в Україні скоротилося на 88%.

"Чисельність поголів'я в Україні демонструє скорочення протягом багатьох років, що ставить під питання функціонування галузі в майбутньому", - зазначили в УКАБ. Так, мережа NOVUS продає яловичину від 165 гривень за кілограм котлетного м'яса до 379 гривень за кілограм стейка.

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...

Будинок за тисячу доларів поряд з лісом та річкою: В Україні через війну з'явилось багато дешевого житла

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:54

Ліс, річка, абсолютна тиша та будинок, у який можна заселятися і жити. Для багатьох людей, які люблять усамітнення та спокій, така мрія так і залишається нереалізованою через те, що немає коштів на покупку такого будинку. А тим часом, із початком війни...