Так що там Тищенко казав? До 400 гривень за кілограм! В Україні шалено злетіли ціни на яловичину

В Україні ціни на яловичину злетіли до річного максимуму. У Києві середня ціна на яловичину коливається від 130 гривень за кілограм фаршу, до майже 400 гривень за кілограм стейка, передають Патріоти України.

Зростання цін на яловичину пов'язане зі значним зниженням виробництва. Аналітики з Українського клубу аграрного бізнесу відзначають, що з початку року поголів'я великої рогатої худоби скоротилося на 6,7%. В цілому за останні 30 років поголів'я великої рогатої худоби в Україні скоротилося на 88%.

"Чисельність поголів'я в Україні демонструє скорочення протягом багатьох років, що ставить під питання функціонування галузі в майбутньому", - зазначили в УКАБ. Так, мережа NOVUS продає яловичину від 165 гривень за кілограм котлетного м'яса до 379 гривень за кілограм стейка.

Бензину по 70 гривень не буде? Експерти назвали умови для зниження цін на пальне

неділя, 29 травень 2022, 8:27

У майбутньому вартість бензину в Україні має знизитися, а ціна у 60-70 гривень за літр - нереальна для економіки. Таку думку висловив профільний експерт Геннадій Коваль, передають Патріоти України. "Так, його можуть купувати люди, аби відчувати себе в ...

Колекторам хочуть заборонити стягувати борги з однієї з категорій українців: Кого це стосується

неділя, 29 травень 2022, 8:25

В Україні пропонують на період дії воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення або скасування заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборговано...