Такого не було з початку війни! В Україні ціна на популярний овоч сягнула дна

Ціни на огірки для весняного сезону сягнули найнижчої позначки за увесь час повномасштабної війни – гуртові ціни тримаються на рівні 35-40 грн/кг. Це пояснюється сприятливими погодними умовами, що склалися весною 2024 року, а також зниженням ажіотажу на сам овоч.

Як пише Agrotimes, про це заявив аналітик плодоовочевого ринку в проекті EastFruit Євген Кузін. Він зазначив, що сезон українських огірків розпочався в середині березня. "Тепла погода в квітні прискорила дозрівання, а разом з ним і зниження цін на огірки на фоні традиційного зростання їх пропозиції", – пояснює аналітик плодоовочевого ринку в проекті EastFruit Євген Кузін.

Скільки коштують огірки в магазинах?

Кузін зазначив, що першу половину весни ціни на огірки тримались у межах 65-100 грн/кг. Зараз ціна гуртового ринку "Шувар" складає 35-40 грн/кг. За даними "Мінфін", у квітні середні роздрібні ціни на огірки були на рівні 109-193 грн/кг, залежно від сорту овоча:

  • гладкі – 128,18 грн/кг;
  • довгоплідні – 109,30 грн/кг;
  • короткоплідні – 112,39 грн/кг;
  • Естафета – 193,79 грн/кг;
  • тепличні – 159,90 грн/кг.

Відключення світла 15 червня: У ДТЕК і "Укренерго" повідомили, коли не буде електрики

субота, 15 червень 2024, 11:44

Сьогодні, 15 червня, в Україні будуть діяти стабілізаційні графіки відключення світла, адже було запроваджено ліміти на споживання електроенергії по всій країні Про це повідомили у НЕК "Укренерго" і ДТЕК, передають Патріоти України. Так, у суботу графі...

Готуйте павербанки! "Енергоатом" виведе в ремонт п’ять енергоблоків АЕС - відключення можуть почастішати

субота, 15 червень 2024, 9:57

В Україні "Енергоатом" виведе в ремонт п’ять енергоблоків АЕС. Тиждень тому вийшов з ремонту один блок атомної електростанції. Про це в ефірі "Київ24" розповів енергетичний експерт, голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав...