Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України.

За його словами, для захисту енергооб'єктів України від чергових атак "Укренерго" постійно знаходиться у координації з урядовцями та Генштабом ЗСУ.

"Ми в координації з урядовими структурами, з Генштабом ЗСУ маємо декілька видів захисту і підстанції "Укренерго", де певні види захисту будуть застосовані вперше, не тільки в Україні, але й у світі, адже ніхто ще не стикався з таким рівнем загрози. Це комплексний захист, не буду вдаватися в деталі, але це, як активний захист - ППО, так це і пасивний захист - інженерні укріплення", - повідомив Кудрицький.

Він додав, що станом на сьогодні магістральна мережа готова передавати зимові обсяги навантаження на українську енергосистему, але без імпорту електроенергії цей опалювальний сезон буде "складно пройти".

Минулого року РФ концентрувала зусилля на обстрілі енергоінфраструктури навколо великих міст, тож цього року "Укренерго" готуються до різних сценаріїв розвитку подій.

"З досвіду минулого року ми бачимо, що ворог часто концентрував зусилля на обстрілі енергоінфраструктури навколо великих міст. І намагався таким чином, очевидно, збільшити обсяг збитку, заподіяного саме цивільному населенню. Просто тому, що в містах сконцентрована більша кількість споживачів електроенергії, критична інфраструктура, теплозабезпечення, водопостачання", - зауважив голова управління "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Українці обурені "креативом": Ощадбанк вирішив, як розв’язати проблему із замінуванням полів (відео)

середа, 29 листопад 2023, 19:29

Українські агровиробники на деокупованих територіях країни та у зоні, наближеній до бойових дій, можуть отримати до 150 млн грн позики від Ощадбанку на розмінування полів. Проєкт має назву «Посівна без мін», повідомляють Патріоти України. Ставка за кре...

В Україні виник дефіцит електроенергії: Енергетики пояснили, що має зробити кожен

середа, 29 листопад 2023, 18:44

В Україні 29 листопада зафіксовано дефіцит електроенергії в енергетичній системі. У зв'язку з цим українців закликають економити електрику та вимкнути потужні прилади, передають Патріоти України. Про це заявили в "Укренерго". "З 13:00 в енергосистемі з...