Таких аж три мільйони: Кому не підвищать пенсію з 1 березня

Всього в Україні в 2021 році заплановано п'ять етапів перерахунку пенсійних виплат, найбільше зростання заплановано на середину року.

В Україні з 1 березня відбудеться індексація пенсій, і виплати пенсіонерам зростуть приблизно на 11%, інформують Патріоти України.

Як повідомили у Міністерстві соціальної політики, минулого року індексація пенсій торкнулася 8,4 млн пенсіонерів. Однак цього року їх кількість може зменшитися, адже частина пенсіонерів отримали доплати, які збільшили розрахунковий розмір виплат.

Крім того, індексація виплат не проводитиметься для військових, науковців та держслужбовців. Їх пенсії регулюються іншими законами, якщо їх розмір значно нижче прожиткового мінімуму, то підвищення може і не бути.

При цьому надбавки отримають не всі пенсіонери. Близько трьох мільйонів людей індексація не торкнеться. Доплату не отримають пенсіонери наступних категорій:

  • пенсіонери, які вийшли на відпочинок у 2021 році;
  • пенсіонери, які отримують соціальну пенсію;
  • військові пенсіонери, судді та прокурори (їм платять пенсії за спеціальною формулою);
  • колишні держслужбовці, якщо їх пенсія чиновника вище, ніж була б за віком.

Ціна популізму: Через примусову реструктуризацію валютних іпотек в Україні прогнозують "банкопад". Постраждають зовсім непричетні до іпотек люди

субота, 17 квітень 2021, 16:45

Якщо президент не ветує закон про реструктуризацію валютних іпотек, Україні загрожує нова хвиля «банкопадів». Про це заявили представники бізнес-спільноти в ході обговорення наслідків прийняття закону про реструктуризацію валютних позик, повідомляють П...

Ужгород стане потужним залізничним хабом центральної Європи, - в.о. голови правління "УЗ" Юрик

субота, 17 квітень 2021, 12:37

Заміна колії на європейську від прикордонного Чопу до адміністративного центру Закарпаття здатна дати потужний поштовх розвитку не лише для Ужгороду, але і для всього регіону. Реконструкція євроколії від станції Чоп до станції Ужгород значно покращить ...