Танки "Оплот" на озброєння ЗСУ поки не надійдуть: У Міноборони назвали вагому причину

На даний момент російські деталі у складі танків не замінили на українські або іноземні аналоги.

Танки "Оплот" у ЗСУ поки не чекають. Ілюстрація: inforesist.org.

У цьому році Міністерство оборони України не укладало контракти на виготовлення танків БМ «Оплот». Про це повідомили в Міноборони у відповідь на запит "Радіо Свобода. Донбас.Реалії", передають Патріоти України.

Видання дізналося, що причиною цьому є російські деталі у складі танка. На даний момент їх не замінили на українські або іноземні аналоги.

«Причиною зазначеного стало надходження інформації від державного концерну “Укроборонпром” про неготовність до укладення державного контракту у зв’язку з необхідністю проведення робіт для імпортозаміщення певних складових, які на розробці зазначеного танка виготовлялися в Російській Федерації», – йдеться у відповіді Міністерства оборони України.

Також в Міноборони повідомили, що вже почалася дослідницька робота для того, щоб можна було замінити російські деталі на українські або іноземні. На даний момент процес не закінчений.

Тепер він перегнав Юпітер: У Сатурна знайшли 20 раніше невідомих супутників (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 23:41

Всі відкриті супутники Сатурна невеликі за своїми розмірами. Їх середній діаметр становить близько 5 км. Всі знову відкриті супутники Сатурна невеликі за своїми розмірами. Їх середній діаметр становить близько 5 км. Вони роблять один оборот навколо Сат...

Нові реалії для ФОПів: Що підписав Зеленський і як зміниться життя підприємців за 6 місяців (інфографіка)

субота, 19 жовтень 2019, 20:51

Затверджені вже закони не погасив хвилю невдоволення підприємців, чимало з котрих потужно підтримували Зеленського в ході обох виборчих компаній 2019 року. Президент України Володимир Зеленський 17 жовтня підписав законопроєкти 1073 та 1053-1, які пере...