
У цьому році Міністерство оборони України не укладало контракти на виготовлення танків БМ «Оплот». Про це повідомили в Міноборони у відповідь на запит "Радіо Свобода. Донбас.Реалії", передають Патріоти України.
Видання дізналося, що причиною цьому є російські деталі у складі танка. На даний момент їх не замінили на українські або іноземні аналоги.
«Причиною зазначеного стало надходження інформації від державного концерну “Укроборонпром” про неготовність до укладення державного контракту у зв’язку з необхідністю проведення робіт для імпортозаміщення певних складових, які на розробці зазначеного танка виготовлялися в Російській Федерації», – йдеться у відповіді Міністерства оборони України.
Також в Міноборони повідомили, що вже почалася дослідницька робота для того, щоб можна було замінити російські деталі на українські або іноземні. На даний момент процес не закінчений.
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...