Танки "Оплот" на озброєння ЗСУ поки не надійдуть: У Міноборони назвали вагому причину

На даний момент російські деталі у складі танків не замінили на українські або іноземні аналоги.

Танки "Оплот" у ЗСУ поки не чекають. Ілюстрація: inforesist.org.

У цьому році Міністерство оборони України не укладало контракти на виготовлення танків БМ «Оплот». Про це повідомили в Міноборони у відповідь на запит "Радіо Свобода. Донбас.Реалії", передають Патріоти України.

Видання дізналося, що причиною цьому є російські деталі у складі танка. На даний момент їх не замінили на українські або іноземні аналоги.

«Причиною зазначеного стало надходження інформації від державного концерну “Укроборонпром” про неготовність до укладення державного контракту у зв’язку з необхідністю проведення робіт для імпортозаміщення певних складових, які на розробці зазначеного танка виготовлялися в Російській Федерації», – йдеться у відповіді Міністерства оборони України.

Також в Міноборони повідомили, що вже почалася дослідницька робота для того, щоб можна було замінити російські деталі на українські або іноземні. На даний момент процес не закінчений.

Хіти тижня. Коронавірус із нафтою допомогли: Міжнародні резерви Росії рекордно впали з 2008 року за один тиждень

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:10

Економіка Росії опинилася в складній ситуації через потрійний удар. Експерти повідомляють, що такого обвалу резервів Центрального банку не було 12 останніх років, починаючи з осені 2008 року. Тоді за тижневий період з 17 по 24 жовтня ЦБ втратив 30,6 мл...

Долар виріс, газ подешевшав, казна просіла втричі: Цікаві цифри за рік президенства Зеленського (інфографіка)

четвер, 2 квітень 2020, 23:16

За час президентства Володимира Зеленського залишки на єдиному казначейському рахунку України зменшилися з 36 до 10 млрд гривень, а кілограм гречки подорожчав з 16 до 38 грн. При цьому трохи зменшився зовнішній борг і істотно подешевшав газ для населен...