Танки "Оплот" на озброєння ЗСУ поки не надійдуть: У Міноборони назвали вагому причину

На даний момент російські деталі у складі танків не замінили на українські або іноземні аналоги.

Танки "Оплот" у ЗСУ поки не чекають. Ілюстрація: inforesist.org.

У цьому році Міністерство оборони України не укладало контракти на виготовлення танків БМ «Оплот». Про це повідомили в Міноборони у відповідь на запит "Радіо Свобода. Донбас.Реалії", передають Патріоти України.

Видання дізналося, що причиною цьому є російські деталі у складі танка. На даний момент їх не замінили на українські або іноземні аналоги.

«Причиною зазначеного стало надходження інформації від державного концерну “Укроборонпром” про неготовність до укладення державного контракту у зв’язку з необхідністю проведення робіт для імпортозаміщення певних складових, які на розробці зазначеного танка виготовлялися в Російській Федерації», – йдеться у відповіді Міністерства оборони України.

Також в Міноборони повідомили, що вже почалася дослідницька робота для того, щоб можна було замінити російські деталі на українські або іноземні. На даний момент процес не закінчений.

Санкції не для всіх: Запорізький завод збирає російські автомобілі для українського ринку

понеділок, 19 жовтень 2020, 10:28

Запорізький автомобілебудівний завод оминає заборону на ввезення автомобілів з Росії шляхом складання напіврозібраних машин. Про це йдеться у статті на "Економічній правді", передають Патріоти України. У вересні ЗАЗ оголосив про початок виробництва авт...

Революція в авіабудуванні: "Керамічний" вертолітний двигун буде готовий до кінця 2020 року

неділя, 18 жовтень 2020, 23:12

Інноваційні газотурбінні установки вже пройшли понад 130 годин випробувань, які включали в себе як роботу двигунів в зборі, так і тести окремих компонентів і вузлів. Незважаючи на усталену думку, згідно з якою газотурбінні двигуни (ГТД) майже досягли т...