Тариф на електроенергію у квітні: Скільки доведеться платити за кожну кВт*годину

В Україні у квітні тариф на електроенергію становитиме 1,44 грн (якщо використовувати 250 кВт*год. на місяць) та 1,68 грн (якщо використати більше). Така ціна збережеться як мінімум до 1 травня, передають Патріоти України.

В Україні є підстави для підвищення тарифу на електроенергію. Енергетична інфраструктура порушена численними атаками РФ, їх потрібно ремонтувати. Для цього потрібні великі вкладення.

Кабінет міністрів ухвалив рішення щонайменше до 1 травня ціни не переглядати. А вже у травні до питання перегляду тарифів доведеться знову повернутись.

Співрозмовник у Кабміні розповідає: конкретні механізми щонайменше на рівні міністерства серйозно не опрацьовують. Мовляв, розуміння того, що необхідно ухвалювати рішення та підвищувати тарифи, є, але доручень готувати таке рішення не було.

Коли збільшать тарифи? Ймовірно, рішення про підвищення тарифів на електроенергію буде ухвалено 2023 року. Озвучити нові плани можуть уже у квітні. При цьому Кабмін має ухвалити спеціальну постанову.

Припустімо, якщо зараз ви використовуєте 250 кВт*год, то щомісяця потрібно платити за струм 360 грн (при споживанні 251 кВт*год – вже 421,6 грн). Якщо вартість електроенергії збільшать у два рази, то в разі споживання 250 кВт*год доведеться платити вже 720 грн.

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський про те, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...