
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), пропонує підняти тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії на 2021 році до 324,81 грн / МВт - год. Відповідне рішення комісія планує прийняти на засіданні в середу 9 грудня, передають Патріоти України.
При цьому раніше на засіданні 11 листопада тариф пропонувалося підняти до 309,8 грн/МВт-год. Чим викликано ще більше зростання тарифу в НКРЕКП не пояснюють.
Нагадаємо, що в поточному році це вже четверте підвищення тарифу на передачу. Так, на початку року тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії зріс з 113 грн МВт до 155,4 грн/МВт, з 1 серпня 2020 року він збільшиться на 54,6% до 240,23 грн/МВт, з 1 грудня 2020 року зріс ще на 30% до 312,76 грн за МВт-год.
Президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив, що підвищення тарифу призведе до закриття промислових підприємств, зростання безробіття і падіння економіки. У свою чергу глава секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський вважає, що підвищення тарифу на передачу струму викличе черговий виток зростання цін на товари і послуги.
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...