Тепер гешефти кума Х*йла підуть Бєні? Антимонопольний комітет дозволив "Укртранснафті" керувати "трубою Медведчука", - ЗМІ

Антимонопольний комітет на засіданні 11 червня надав дозвіл дочці "Нафтогазу", "Укртранснафті", управляти нафтопроводом "Самара – Західний напрямок". Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на учасника засідання Комітету.

Справу про концентрацію у вигляді набуття "Укртранснафтою" в управління активів, що належать "Прикарпатзахідтрансу", АМКУ відкрив 2 червня. Як зазначається у порядку денному на 11 червня, результати розгляду справи містять матеріали з обмеженим доступом.

Варто нагадати, що "Укртранснафта" перебуває під фактичним впливом олігарха Ігоря Коломоського (а може і не олігарха, згідно законопроекту Зеленського.-ПУ).

Довідка:
Трубопроводи "Самара-Західний напрямок" та "Грозний - Армавір - Трудова" були побудовані за часів Радянського Союзу і знаходилися у загальносоюзній власності. Після проголошення незалежності на підставі правонаступництва він мав перейти у власність держави Україна.
Проте посадові особи "дочки" російської компанії "Транснафтопродукт", "Прикарпатзахідтранс", трубопроводи у власність України не передали.
Станом на 1 листопада 1992 року вартість майна була оцінена у 8,18 млн доларів. Протяжність нафтопродуктопроводів становить 1433 км.

Ціна на нафту оновила рекорд квітня 2019 року

вівторок, 15 червень 2021, 22:06

Станом на 21:53 по Києву ціна серпневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent росла на 1,62%, до 74,04 долара за барель. Вартість липневих ф'ючерсів на WTI піднімалася на 1,83%, до 72,18 долара за бочку. Нагадаємо, минулого тижня міжна...

Гривня рекордно укріпилась до євро

вівторок, 15 червень 2021, 19:20

Національний банк України (НБУ) на 16 червня 2021 року встановив офіційний курс євро на рівні 32,61 гривень за євро. Це на 9 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем, зазначають Патріоти України. Офіційний курс євро на 16 червня встанов...