Тепер Нью-Йорк: Лондон перестав бути фінансовим центром світу

Більшість опитаних представників фінсектора (56%) назвали фінансовим центром Нью-Йорк.

Лондон втратив статус головного фінансового центру світу. Про це свідчать результати дослідження консалтингової компанії Duff & Phelps Global Regulatory Outlook, передають Патріоти України.

Більшість опитаних представників фінсектора (56%) назвали фінансовим центром Нью-Йорк. Частка тих, хто вважає фінансовою столицею світу Лондон, впала на 20 процентних пунктів і склала 36% .Усього 22% респондентів вважають, що Лондон залишиться найбільшим фінансовим центром протягом найближчих п'яти років.
Причиною цього дослідники називають Brexit і пов'язану з ним невизначеність, яка переслідувала Великобританію три роки з моменту референдуму. Аналітики прогнозують, що незабаром лідерство від Нью-Йорка перейде до мегаполісів Азії - Гонконгу, Шанхаю і Сінгапуру. У дослідженні взяли участь 245 топ-менеджерів зі сфери управління активами, банківських та інших фінансових компаній світу.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

середа, 26 лютий 2020, 23:51

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Пр...

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...