​Tesla Model S змогла проїхати на новій батареї 1210 км

Американський стартап Our Next Energy (ONE) заявив про створення прототипу акумуляторної батареї, яка під час випробування з використанням електромобіля Tesla Model S забезпечила запас ходу в 1210 км. Це приблизно вдвічі більше, ніж Tesla заявляє для стандартної акумуляторної батареї серійної Model S, зазначають Патріоти України.

Згідно з наявними даними, компанія ONE зосередилася на розробці вдосконаленої акумуляторної батареї Gemini, в якій використовуються більш безпечні та екологічні матеріали, ніж у актуальних рішеннях. Розроблена в ONE батарея має компактніший і дешевший у виробництві корпус, а також дозволяє накопичувати більше енергії в порівнянні з існуючими аналогами.

Генеральний директор ONE Муджиб Іджаз заявив, що компанія планує розпочати серійне виробництво акумуляторів з аналогічним запасом ходу до кінця 2023 року. Для яких саме автомобілів будуть пропонуватись батареї ONE поки невідомо. Для тестів ONE вибрала Tesla Model S, тому що "цей автомобіль має високу ефективність і досить велику батарею", що забезпечило достатньо місця для розміщення акумулятора від ONE.

Глава ONE Муджіб Іджаз є ветераном галузі із 30-річним стажем. У минулому він працював у Apple та A123 Systems, де очолював підрозділи, що займаються розробкою акумуляторних систем, у тому числі для електромобілів. Тестування прототипу батареї проводилося у грудні 2021 року у США. У ході тестових заїздів електромобіль Tesla Model S переміщався із середньою швидкістю близько 88 км/год.

«Ми хочемо відмовитися від нікелю та кобальту, але не хочемо відмовлятися від щільності енергії. Ми прагнемо заново винайти хімію батарей та архітектуру осередків, щоб забезпечити запас ходу не менше ніж 1200 км. Якщо ви помістите на борт стільки енергії, ви будете готові до будь-якої вимоги клієнта, наприклад, поїздки з Детройта до Чикаго або буксирування причепа», - заявив у бесіді з журналістами Іджаз.

Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі, - Reuters

субота, 25 березень 2023, 18:52

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі вияв...

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...