Американський стартап Our Next Energy (ONE) заявив про створення прототипу акумуляторної батареї, яка під час випробування з використанням електромобіля Tesla Model S забезпечила запас ходу в 1210 км. Це приблизно вдвічі більше, ніж Tesla заявляє для стандартної акумуляторної батареї серійної Model S, зазначають Патріоти України.
Згідно з наявними даними, компанія ONE зосередилася на розробці вдосконаленої акумуляторної батареї Gemini, в якій використовуються більш безпечні та екологічні матеріали, ніж у актуальних рішеннях. Розроблена в ONE батарея має компактніший і дешевший у виробництві корпус, а також дозволяє накопичувати більше енергії в порівнянні з існуючими аналогами.
Генеральний директор ONE Муджиб Іджаз заявив, що компанія планує розпочати серійне виробництво акумуляторів з аналогічним запасом ходу до кінця 2023 року. Для яких саме автомобілів будуть пропонуватись батареї ONE поки невідомо. Для тестів ONE вибрала Tesla Model S, тому що "цей автомобіль має високу ефективність і досить велику батарею", що забезпечило достатньо місця для розміщення акумулятора від ONE.
Глава ONE Муджіб Іджаз є ветераном галузі із 30-річним стажем. У минулому він працював у Apple та A123 Systems, де очолював підрозділи, що займаються розробкою акумуляторних систем, у тому числі для електромобілів. Тестування прототипу батареї проводилося у грудні 2021 року у США. У ході тестових заїздів електромобіль Tesla Model S переміщався із середньою швидкістю близько 88 км/год.
«Ми хочемо відмовитися від нікелю та кобальту, але не хочемо відмовлятися від щільності енергії. Ми прагнемо заново винайти хімію батарей та архітектуру осередків, щоб забезпечити запас ходу не менше ніж 1200 км. Якщо ви помістите на борт стільки енергії, ви будете готові до будь-якої вимоги клієнта, наприклад, поїздки з Детройта до Чикаго або буксирування причепа», - заявив у бесіді з журналістами Іджаз.
Попри впевнені заяви Кремля про економічну стабільність, ситуація всередині країни швидко погіршується. Російська економіка, насправді, перебуває у дедалі більш хиткому стані — через військові витрати, міжнародні санкції та сумнівну державну статистику...
Продукти в Україні дорожчають все стрімкіше, особливо це помітно на темпах зростання цін на сирі продукти харчування – за рік вони пришвидшилися до 22,2%. Це пояснюється поганою врожайністю торік та непогодою у квітні, коли формується новий врожай. Про...