Ті, що "лякали" Європу: У російській Астрахані масове відключення електроенергії та водопостачання

У суботу, 11 лютого, в російському місті Астрахані, розташованому в гирлі річки Волги, відбулося масове відключення електроенергії та холодного водопостачання, передають Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал “Подъем”, водопостачання припинене у лівобережній частині міста, де проживає більшість населення. Місцева влада пояснює припинення водопостачання відключенням електрики через аварію і заспокоює, що незабаром вода появиться.

Раніше жителів російського міста попередили про масове відключення світла у житлових будинках, а також на пошті, пекарні та в деяких інших громадських закладах. Найкоротші відключення повинні були тривати шість годин, найдовші — десять годин.

Про причини аварійної ситуації з енергопостачанням офіційно не повідомляють. Як відомо, в Астраханській області розташовані російські військові аеродроми, на яких базуються важкі бомбардувальники Ту-95 і Ту-160, що обстрілюють ракетами Україну.

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...