Торг умісний: "Укрзалізниця" розробила систему знижок для пасажирів

Проте знижку можуть отримати не всі.

В Укрзалізниці запрацювала програма лояльності для тих, хто купує білети на Інтерсіті+ завчасно. Так, можна отримати знижку 10-40% вартості білета, передають Патріоти України.

"Ще на початку літа Укрзалізниця розпочала здійснювати продаж квитків за 90 днів до дати поїздки. Тепер купівля проїзних документів заздалегідь ще й дозволяє заощаджувати кошти пасажирам", - написав міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Telegram-каналі.

Проте знижку можуть отримати не всі. "Якщо ви купуєте квиток за 90-30 днів до дати відправлення поїзда, то можете заощадити до 40% на його вартості, якщо за 24-15 діб - 10% вартості. Знижка розповсюджується лише на вагони 1-го класу швидкісних поїздів Інтерсіті+", - додав Криклій.

Х**ло добре заплатило? Данія видала останній дозвіл для "Північного потоку-2"

четвер, 1 жовтень 2020, 14:45

У Данії енергетичне агентство видало газопроводу "Північний потік-2" дозвіл на експлуатацію на континентальному шельфі країни. Про це повідомляється на сайті регулятора. Відзначається, що водночас є кілька умов для безпечної експлуатації трубопроводів....

Київ не на першому місці: Рейтинг комфортності українських міст

четвер, 1 жовтень 2020, 13:30

У цьому році для багатьох українців змінилися поняття про комфорт і безпеку. Журнал Фокус опублікував щорічний рейтинг комфортності українських міст. Редакція журналу оцінила рівень життя в 22 українських обласних центрах, за винятком окупованих Донець...