Торування висадки на Марс: Маск назвав головний пріоритет для своєї компанії SpaceX

Американський бізнесмен Ілон Маск заявив, що з сьогоднішнього дня головним пріоритетом компанії SpaceX є створення космічного корабля Starship, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC.

В електронному листі, розісланому співробітникам SpaceX, зазначається, що для створення ракети Starship з метою польотів на Місяць і Марс необхідно діяти «різко і негайно».

«Будь ласка, прийміть до уваги, що головним пріоритетом SpaceX є Starship», – написав у листі Маск.

Starship є перспективним пілотованим космічним кораблем нового покоління, який призначений для виведення на орбіту за допомогою важкої ракети-носія Super Heavy понад 100 тонн вантажу. Мета даної програми – запуск Starship з вантажем на Марс в 2022 році, за яким у 2024 році повинен послідувати пілотований політ.


"Пийте свій "бояришнік": Відомий виробник алкоголю преміум класу йде з Росії

вівторок, 28 червень 2022, 19:28

Виробник алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan оголосив про вихід з РФ. Британська Diageo, яка володіє брендами алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan, йде з Росії. Пр...

"Зернові коридори" не вимагатимуть розмінування портів: Драгі заявив про прорив в організації деблокади

вівторок, 28 червень 2022, 18:59

Зерно з портів України можна вивозити "зеленими коридорами" і без розмінування. Загалом ситуація із зерновою деблокадою "близька до розв'язки". Про це заявив прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі після завершення саміту G7, який відбувся 27-28 червня, пов...