Торування висадки на Марс: Маск назвав головний пріоритет для своєї компанії SpaceX

Американський бізнесмен Ілон Маск заявив, що з сьогоднішнього дня головним пріоритетом компанії SpaceX є створення космічного корабля Starship, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC.

В електронному листі, розісланому співробітникам SpaceX, зазначається, що для створення ракети Starship з метою польотів на Місяць і Марс необхідно діяти «різко і негайно».

«Будь ласка, прийміть до уваги, що головним пріоритетом SpaceX є Starship», – написав у листі Маск.

Starship є перспективним пілотованим космічним кораблем нового покоління, який призначений для виведення на орбіту за допомогою важкої ракети-носія Super Heavy понад 100 тонн вантажу. Мета даної програми – запуск Starship з вантажем на Марс в 2022 році, за яким у 2024 році повинен послідувати пілотований політ.


Три категорії українців можуть отримати від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду: Що треба знати

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Українці, які постраждали від повномасштабної війни, можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду Ukrainely. Сума виплати становить від 11 700 до 27 300 грн. Громадяни можуть самостійно обрати суму фінансової підтримки, яка їм потрібна, пере...

У Міненерго назвали три області з найскладнішою ситуацією з відключенням світла

субота, 4 лютий 2023, 12:24

У зв’язку з бойовими діями та атаками рсосіян про критичній інфраструктури, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної по...