Транспорт майбутнього: У Китаї з'явився унікальний автобус-амфібія (фото)

Плавучі автобуси вже випробовують у Лондоні, Амстердамі, Гамбурзі та Будапешті.

У провінції Хунань, яка розташована у центральній частині Китаю, з'явився незвичайний автобус-амфібія. Особливість транспортного засобу полягає в тому, що він може їздити не лише дорогами, а й по воді. Яскравий автобус-амфібію ввели в експлуатацію в мальовничому районі міста Чанша, яке розташоване на узбережжі річки Сяньцзян. Про це повідомляє Hunan.gov, передають Патріоти України.

Експерти вважають, що автобус-амфібія – це транспорт майбутнього, який може безпечно пересуватися за будь-яких погодних умов. Завдяки унікальній конструкції він може курсувати не лише по дорозі, а й по воді. Салон автобуса вміщує близько 50 пасажирів.

Таке рішення може допомогти подолати затори у найближчому майбутньому. За офіційними даними, близько 20 китайських населених пунктів входять до переліку міст світу з найбільш перевантаженими дорогами. Крім того, плавучі автобуси вже випробовують у Лондоні, Амстердамі, Гамбурзі та Будапешті.

У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

вівторок, 2 березень 2021, 16:26

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України. Пауел вважає, що впров...

Свої люди? Пінчук продавав труби в РФ в 2-3 рази дешевше, ніж "Нафтогазу"

вівторок, 2 березень 2021, 15:27

Заводи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в 2015-2019 рр. продавали ідентичні труби для державної компанії "Нафтогаз" в 2015-2019 рр. за ціною в 2-3 рази вище, ніж за контрактами з російською нафтовою компанією "Башнефть". Про це йдеться в аналітичній статті ...