
Вже наприкінці липня ситуація в українській енергосистемі поступово почне покращуватись. А у вересні-жовтні навіть є непогані шанси на те, що відключення світла скасують. Про це розповів голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький. Він сказав, коли українці зможуть повернуться до життя без відключень електроенергії, передають Патріоти України.
За його словами, у 20-х числах липня спека в Україні спаде. Разом з цим прогнозується певне збільшення невдовзі доступної генерації в енергосистемі. Таким чином ситуація зі світлом ще цього місяця почне покращуватися. "Вона не покращиться магічним чином за один день чи одну годину. Але вона буде поступово покращуватися, і ми будемо з вами спостерігати тренд на покращення з кінця липня, як ми й прогнозували", – сказав Кудрицький.
За його прогнозами, у серпні ситуація буде ще трохи кращою. І вже з початку осені таких масових і частих відключень світла не буде. "У вересні-жовтні навіть маємо непогані шанси уникати відключень. Принаймні, таких масованих і повторюваних, як ми маємо в липні. Тобто, треба ще певний час, уже не такий тривалий, потерпіти – і ми побачимо певне покращення ситуації в енергосистемі", – сказав Володимир Кудрицький.
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...