Треба тільки домовитися із Туреччиною: На півдні України знайшли територію під будівництво космодрому

На півдні України віднайшли територію під будівництво космодрому. Про це стало відомо сьогодні під час брифінгу учасників Конференції регіональних інноваційно-космічних кластерів України, що відбулася в Одесі, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Зокрема, як повідомив начальник Національного центру управління і випробувань космічних засобів Володимир Присяжний, необхідна територія є на березі Чорного моря, на стику Одеської та Миколаївської областей. За його словами, з цього майданчика реально проводити запуск ракети з нахилом 70-80 градусів у бік Туреччини.

В такому випадку, передбачається, що перший ступінь ракети-носія може впасти в Чорне море. Присяжний зазначив, що перед прийняттям рішення про спорудження стратегічного об'єкта на півдні України необхідно буде провести відповідні узгодження з Туреччиною, над якою може пролітати другий ступінь ракети. Суть в тому, за словами фахівця, що є ризик його падіння на території цієї країни.

Учасники брифінгу зауважили, що космодром в Україні досі не побудований через жорсткі вимоги до його облаштування. Одна з обов'язкових умов: наявність великої безлюдної території: щонайменше 500 км уздовж траси польоту і відсутність сторонніх об'єктів на відстані 200 км праворуч і ліворуч. При цьому знайти таку територію дуже складно, оскільки Україна – густонаселена країна.

Росіяни вивозять з України десятки тисяч тонн зерна та овочів: За якими схемами та хто їм допомагає

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:56

Російські окупанти вивозять із Херсонської області десятки тисяч тонн зернових та овочів до Криму. Причому йдеться не лише про вкрадену продукцію, а й про ту, яку продають українські аграрії "по зв'язках". Про це під час брифінгу розповів голова Херсон...

Оце так поворот: Китай не пустив у свій повітряний простір літак Boeing, який належить підсанкційній компанії з РФ

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:24

Китай відмовився впускати у свій повітряний простір літак Boeing російської компанії "Авіастар-Ту". Це сталось через те, що Управління цивільної авіації заборонило впускати у повітряний простір Китаю літаки Boeing 757 російської вантажної авіакомпанії ...