
Влада Італії має намір повністю відмовитися від постачання російського газу до 2024 року. Про це в середу, 27 липня, заявив міністр екологічного переходу країни Роберто Чинголані на прес-конференції, пише ANSА, передають Патріоти України.
"У короткостроковій перспективі мета полягає в тому, щоб подолати зиму 2022-2023 років за рахунок плану диверсифікації, заповнення складських площ та плану енергозбереження", - сказав урядовець.
Чинголані нагадав, що відповідно до нового європейського регламенту про 15-відсоткове скорочення споживання газу встановлено, що програми економії, що передують постанові, зараховуються на 100%.
"Виходячи з цього, для Італії йтиметься про економію 7%, приблизно 55 мільярдів кубометрів, що дорівнює приблизно 4 мільярдам кубометрів на рік", - підрахував він.
Раніше повідомлялося, що у Німеччині приватним домогосподарствам та промисловим підприємствам уже вдалося скоротити споживання газу від 5% до 7%.
Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...