
Влада Італії має намір повністю відмовитися від постачання російського газу до 2024 року. Про це в середу, 27 липня, заявив міністр екологічного переходу країни Роберто Чинголані на прес-конференції, пише ANSА, передають Патріоти України.
"У короткостроковій перспективі мета полягає в тому, щоб подолати зиму 2022-2023 років за рахунок плану диверсифікації, заповнення складських площ та плану енергозбереження", - сказав урядовець.
Чинголані нагадав, що відповідно до нового європейського регламенту про 15-відсоткове скорочення споживання газу встановлено, що програми економії, що передують постанові, зараховуються на 100%.
"Виходячи з цього, для Італії йтиметься про економію 7%, приблизно 55 мільярдів кубометрів, що дорівнює приблизно 4 мільярдам кубометрів на рік", - підрахував він.
Раніше повідомлялося, що у Німеччині приватним домогосподарствам та промисловим підприємствам уже вдалося скоротити споживання газу від 5% до 7%.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...