
Влада Італії має намір повністю відмовитися від постачання російського газу до 2024 року. Про це в середу, 27 липня, заявив міністр екологічного переходу країни Роберто Чинголані на прес-конференції, пише ANSА, передають Патріоти України.
"У короткостроковій перспективі мета полягає в тому, щоб подолати зиму 2022-2023 років за рахунок плану диверсифікації, заповнення складських площ та плану енергозбереження", - сказав урядовець.
Чинголані нагадав, що відповідно до нового європейського регламенту про 15-відсоткове скорочення споживання газу встановлено, що програми економії, що передують постанові, зараховуються на 100%.
"Виходячи з цього, для Італії йтиметься про економію 7%, приблизно 55 мільярдів кубометрів, що дорівнює приблизно 4 мільярдам кубометрів на рік", - підрахував він.
Раніше повідомлялося, що у Німеччині приватним домогосподарствам та промисловим підприємствам уже вдалося скоротити споживання газу від 5% до 7%.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...