
Віталій Кличко заявив, що в планах столичної влади продовжити метрополітен до міста Бровари. Про це мер Києва повідомив в ефірі каналу Україна 24, зазначають Патріоти України.
"Місто росте, це не секрет. Вишгород, Ірпінь, Бровари - міста-супутники, і ми користуємося однією інфраструктурою, в тому числі транспортною. Ми говорили про те, що метро буде рухатися в напрямку Броварів, такі плани є, і в один день метро буде йти до Броварів", - розповів Кличко.
Також Кличко заявив, що Київ буде розвивати свою агломерацію, як це роблять інші європейські міста, такі як Париж.
"Ми створюємо агломерацію, щоб всі виклики, які є на сьогоднішній день, всю роботу узгодити з містами-супутниками. Ми беремо кращі приклади, які працюють в європейських країнах, і адаптуємо до наших реалій", - повідомив він.
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...