Три фактори: Подоляк назвав найефективніші способи впливу на російську еліту

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав найефективніші способи тиску на еліту Російської Федерації. Серед них нафтове ембарго, заморожування активів і арешт майна, повідомив в Telegram-каналі Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

За словами Подоляка, найбільш потужними інструментами впливу на еліту Росії, які застосовує світ, є:

  • нафтове ембарго

Вищий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Боррель відкрито заявив про те, що обстріл Маріуполя є великим військовим злочином Росії, у зв'язку з чим важливо негайно і наглухо закрити сировинний інструмент.

"Питання в ОПЕК і в бажанні відмовитися від квот для ОАЕ і Саудівської Аравії", - додає Подоляк.

  • заморожування активів

У Франції заморозили активи Центрального Банку Росії на суму 22 млрд євро. У тому ж числі були заморожені і кошти приватних осіб на суму 150 млрд євро, а також нерухомість вартістю 500 млн євро, яка належить 30 російським сім'ям.

  • арешт майна

"Найдієвіші інструменти в руках, звичайно, американського Мін'юсту, який створив або активував роботу декількох спеціальних груп з пошуку і арешту російського майна будь-якої юридичної природи. KleptoCapture-вся еліта і номенклатура і їхні гроші", - пише Подоляк.

REPO вже вивчає найбагатших росіян, а FinCen оцінює фінансові транзакції.

“На 40 копійок боргу мені нарахували пеню дві тисячі гривень”. Як банки вибивають борги під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 19:27

2022-го доходи українців впали на 21% – це середній показник по країні. 30% людей залишилося без роботи, передають Патріоти України. “Війна вдарила по мені так, що почались фінансові проблеми. Я втратила роботу. Я працювала найманим продавцем від одніє...

В Україні зростуть зарплати у дефіцитних фахівців: Хто може розраховувати на надбавку

понеділок, 30 січень 2023, 18:49

Незважаючи на те, що у бюджеті на 2023 рік не передбачено підвищення зарплат, деякі роботодавці змушені будуть підвищити оклади своїм підлеглим. Йдеться про працівників сфер, у яких спостерігається дефіцит кадрів. Їхні представники або виїхали з країни...