Це ще не кінець: На продукт, який вже рекордно подорожчав, чекає нове зростання цін

Ціни на цукор в січні 2021 року підскочили на 54,7%.

В Україні ціни на цукор в Україні найближчим часом зростуть у зв'язку з тим, що аграрії несуть занадто високі витрати на вирощування цукрових буряків, заявила аналітик Марина Романюк, передають Патріоти України.

"Ціна на цукор продовжує зростати в Україні, на це впливає відмова виробників від вирощування цукрових буряків через те, що культура уражається шкідниками і дуже чутлива до погодних умов. Також виробники несуть високі витрати на посівні матеріали, добрива, Засоби захисту рослин", - сказала вона в ефірі телеканалу Україна 24.

За словами Романюк, на даний момент на ринку за цукор-пісок за кілограм просять вже більше 20 грн. "Через скорочення обсягів виробництва ми очікуємо найближчим часом зростання ціни на 5-10%", - зазначила аналітик.

Відзначимо, що за даними Київської школи економіки, ціни на цукор, яйця і масло в Україні зросли в січні 2021 року, в порівнянні з січнем 2020 року, на 54,7%, 52,3% і 25,6% відповідно. "Цукор, яйця і масло стали рекордсменами в річному зростанні - ціни в порівнянні з січнем 2020 року збільшилися на 54,7%, 52,3%, і 25,6% відповідно", - сказано в аналітичному огляді інфляції за січень 2021 року.

Відзначається, що основною причиною подорожчання є зниження пропозиції сировини (буряка і соняшнику), а також подорожчання кормів для птахів (зернові).

"Однак у подорожчанні слід вбачати і позитивну сторону, адже кращий урожай цього року повинен спричинити здешевлення цих же товарів, знижуючи і загальний рівень інфляції", - сказано в огляді.

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...

Названо ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні - деякі отримують і по 80 тис. грн

субота, 15 травень 2021, 8:10

The Page дізналося, де в Україні платять більше і на яку максимальну зарплату можуть розраховувати претенденти, щоб накопичити власний капітал. Ми склали власний топ-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні. . Для початку трохи статистики. З...