Це справжнє досягнення: Експрес "Київ - Варшава" увійшов до списку найкращих нічних поїздів Європи за версією CNN

Крім українського експреса, до престижного переліку увійшли іспанські, італійські, британські, німецькі, австрійські нічні поїзди.

В "УЗ" не так все й погано? Фото: Фейсбук.

Експрес "Укрзалізниці" "Київ – Варшава" увійшов до списку найкращих нічних поїздів Європи за версією телеканала CNN. Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням CNN, потяг із Києва до Варшави проводить 17 годин у дорозі. Пасажирам пропонують подорожувати в одно-, дво- або тримісних купе. Телеканал зазначає, що в поїзді немає послуги харчування, і рекомендує запастися їжею заздалегідь. Водночас, пише CNN, пасажирам пропонують чай, каву та невеликий перекус.

Крім українського експреса, до цього переліку увійшли іспанські, італійські, британські, німецькі, австрійські нічні поїзди. Усього до списку занесли 20 компаній і маршрутів.

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...