Це справжнє досягнення: Експрес "Київ - Варшава" увійшов до списку найкращих нічних поїздів Європи за версією CNN

Крім українського експреса, до престижного переліку увійшли іспанські, італійські, британські, німецькі, австрійські нічні поїзди.

В "УЗ" не так все й погано? Фото: Фейсбук.

Експрес "Укрзалізниці" "Київ – Варшава" увійшов до списку найкращих нічних поїздів Європи за версією телеканала CNN. Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням CNN, потяг із Києва до Варшави проводить 17 годин у дорозі. Пасажирам пропонують подорожувати в одно-, дво- або тримісних купе. Телеканал зазначає, що в поїзді немає послуги харчування, і рекомендує запастися їжею заздалегідь. Водночас, пише CNN, пасажирам пропонують чай, каву та невеликий перекус.

Крім українського експреса, до цього переліку увійшли іспанські, італійські, британські, німецькі, австрійські нічні поїзди. Усього до списку занесли 20 компаній і маршрутів.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...