Це треба знати! Пенсії в Україні: Що буде, якщо довго не зніматиме пенсію з карти

Пенсійний фонд України продовжує виплату пенсій, у тому числі людям, які перебувають на окупованих та звільнених територіях. Але бувають ситуації, коли пенсія перестає надходити на картку, передають Патріоти України.

Перший заступник міністра соціальної політики Дарина Марчак в ефірі Національного телемарафону пояснила, чому так відбувається.

«Це може статися, якщо людина протягом тривалого часу не користується своїм картковим рахунком. На жаль, ми не бачимо всіх пенсіонерів, а можуть бути різні ситуації. Ми знаємо, що відбувається на окупованих територіях і розуміємо, що людина може просто загинути, а ми навіть не дізнаємося.

Якщо протягом півроку у пенсіонера зовсім не має жодного руху по картках, тоді Пенсійний фонд може припинити нарахування»,— розповіла вона. Для відновлення виплат людині необхідно зв'язатися з Пенсійним фондом та підтвердити свою особу.

Банки блокують картки українців, зачепити може будь-кого: За що та в кого заморозять гроші

субота, 3 грудень 2022, 7:29

Українці скаржаться на блокування карток банками. Заблокувати гроші і вимагати картки можуть з низки причин, серед яких, наприклад, занадто велика сума поповнення або нетипова операція, передають Патріоти України. Як поскаржилися на профільному сайті "...

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...