Це треба знати! Пенсії в Україні: Що буде, якщо довго не зніматиме пенсію з карти

Пенсійний фонд України продовжує виплату пенсій, у тому числі людям, які перебувають на окупованих та звільнених територіях. Але бувають ситуації, коли пенсія перестає надходити на картку, передають Патріоти України.

Перший заступник міністра соціальної політики Дарина Марчак в ефірі Національного телемарафону пояснила, чому так відбувається.

«Це може статися, якщо людина протягом тривалого часу не користується своїм картковим рахунком. На жаль, ми не бачимо всіх пенсіонерів, а можуть бути різні ситуації. Ми знаємо, що відбувається на окупованих територіях і розуміємо, що людина може просто загинути, а ми навіть не дізнаємося.

Якщо протягом півроку у пенсіонера зовсім не має жодного руху по картках, тоді Пенсійний фонд може припинити нарахування»,— розповіла вона. Для відновлення виплат людині необхідно зв'язатися з Пенсійним фондом та підтвердити свою особу.

В Україні підскочили ціни на популярний овоч

неділя, 3 березень 2024, 17:55

В Україні зростає вартість білокачанної капусти, ціни піднялися на 26%. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України. «Сьогодні представники оптових компаній відзначають нестачу капусти на ринку, що на тлі стабільно висок...

Нова стратегія: У Європі знайшли спосіб використання російських активів

неділя, 3 березень 2024, 17:49

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про нову європейську стратегію для оборонної промисловості. Йдеться насамперед про спільні закупівлі. Вона також підкреслила, що Євросоюз повинен розглянути можливість використання прибутку від заморожен...