Це варто знати! "ПриватБанк" запустив нову акцію, яка допоможе українцям економити

"ПриватБанк" оголосив нову акцію для своїх клієнтів. Її учасники мають змогу отримувати 3% кешбеку за оплату послуг у салонах краси, фітнес-залах, медичних лабораторіях і закладах. Щомісячно можна економити до 500 грн. Акція діє з 15 лютого до 15 травня 2024 року, передають Патріоти України.

Що треба знати про акцію

Учасником акції можуть стати повнолітні клієнти з ІПН, які мають картку ПриватБанку. Для того, що взяти участь в акції, потрібно:

  • зареєструватися в акції будь-яким способом - за пропозицією, що надійшла в Приват24, на e-mail або у Viber, або ж на сторінці акції
  • розраховуватися карткою ПриватБанку (крім Корпоративних карток)

Учасникам акції ПриватБанк повертає 3% від загальної суми витрат картками ПриватБанку (крім Корпоративних карток) у салонах краси, фітнес-залах, медичних лабораторіях і медичних закладах із власних або кредитних коштів.

Максимальний кешбек - 500 грн на місяць з урахуванням ПДФО. Виплата кешбеку здійснюється наступного тижня після оплати. У банку також наголошують, що від вашого імені сплачуватимуть податки за кешбек.

Реєстрація для участі в акції є обов'язковою. Повернення кешбеку відбувається раз на тиждень на картку "Універсальна" з лімітом або, якщо її немає, на картку для виплат. Зазначимо, що уже кілька тисяч українців зареєструвались для участі у цій акції.

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Якщо треба субсидія на літо: У Пенсійному фонді пояснили, чи можна подати заяву зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:48

У Пенсійному фонді зазначили, що здебільшого субсидія на наступний період продовжується автоматично. Звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян, передають Патріоти України. Якщо ви або члени вашого домогосподар...