"Це відповідальний крок": Зеленський анонсував утворення зони вільної торгівлі України з Туреччиною

Володимир Зеленський обговорив підписання угоди про зону вільної торгівлі та з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

За його словами, під час обговорення, приділили увагу торгово-економічним відносинам, важливе значення для них має подальша лібералізація двосторонньої торгівлі. Істотно наростити її обсяги може підписання угоди про вільну торгівлю.

"Ми розуміємо, що це відповідальний крок і він повинен бути зроблений відповідно до національних інтересів кожної зі сторін. Тому ми домовилися з паном Президентом про те, що відповідні установи наших країн проведуть предметний аудит всіх спірних моментів і знайдуть взаємний компроміс, який відкриє шлях до підписання цього важливого документа ", - заявив Зеленський.

Зеленський також повідомив про перспективні напрямки для турецьких інвестицій в Україні.

"Перш за все це можливості, які надає велика приватизація, в тому числі, в частині морських портів. Крім цього, нещодавно наш уряд затвердив перелік пріоритетних інвестиційних проектів до 2023 року, серед яких масштабні проекти в галузі інфраструктури, транспорту, будівництва аеропортів і доріг", - сказав він.


Вогні пливли один за одним: Парад супутників Ілона Маска зняли на відео над Києвом

неділя, 9 травень 2021, 0:32

У суботу, 8 травня, над Києвом зняли на відео парад супутників Starlink, запущених компанією Ілона Маска SpaceX. Ролик було опубліковано у Telegram Київ Оперативний, передають Патріоти України. . Так, на кадрах видно, як у нічному небі чітко один за і...

Готуйте кишені! Чому в Україні шалено злетять ціни на хліб, олію та алкоголь

субота, 8 травень 2021, 21:22

"Три найбільш споживаних продукти на українському ринку - хлібо-булочні вироби, олія та алкогольні напої - знову подорожчають. Хліб та олія - на фоні зростання цін на світових ринках. А оковита додасть у ціні по волі українського уряду - нібито з мірку...