Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України.

Попит на цибулю активізується через оптові компанії, а пропозиція зменшується, оскільки виробники стримують продажі - вони змушні призупинити збір урожаю через дощову погоду, тоді як велику частину високоякісної цибулі фермери залишають на зберігання.

Станом на 30 вересня в Україні в середньому за кілограм ріпчастої цибулі треба було віддати 25-29 грн, а це на 13% дорожче цін, які спостерігалися наприкінці минулого робочого тижня. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року ціни на цибулю в середньому зросли у 4,3 рази.

озитивний ціновий тренд збережеться і надалі, оскільки багато фермерів, які не мають власних сховищ, уже встигли розпродати значну частину запасів. Інші виробники вважають за краще покласти продукцію на зберігання в очікуванні подальшого зростання цін", - резюмували аналітики.

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...