Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України.

Попит на цибулю активізується через оптові компанії, а пропозиція зменшується, оскільки виробники стримують продажі - вони змушні призупинити збір урожаю через дощову погоду, тоді як велику частину високоякісної цибулі фермери залишають на зберігання.

Станом на 30 вересня в Україні в середньому за кілограм ріпчастої цибулі треба було віддати 25-29 грн, а це на 13% дорожче цін, які спостерігалися наприкінці минулого робочого тижня. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року ціни на цибулю в середньому зросли у 4,3 рази.

озитивний ціновий тренд збережеться і надалі, оскільки багато фермерів, які не мають власних сховищ, уже встигли розпродати значну частину запасів. Інші виробники вважають за краще покласти продукцію на зберігання в очікуванні подальшого зростання цін", - резюмували аналітики.

89 000 барелів на день: Нью-Йорк викрили у купівлі палива з російської нафти, - Bloomberg

середа, 1 лютий 2023, 13:51

Нью-Йорк закуповує незвично велику кількість бензину і дизельного палива в Індії - країні, яка стала головним ринком збуту російської нафти, що перебуває під санкціями, передають Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg, з посиланням на дані Kpler, Ін...

Частині українців дозволили оплачувати лише половину вартості комуналки: Що треба знати

середа, 1 лютий 2023, 9:28

Частина українців має право сплачувати лише половину вартості комунальних послуг. При цьому зниження плати за комуналку надається практично в усьому спектрі комунальних послуг. Про те, кому комуналка коштуватиме півціни, розповіли в Пенсійному фонді Ук...