Ціни на нафту досягли максимумів з початку листопада 2021 року і набагато більші, ніж закладено в бюджет України

Вартість березневих ф'ючерсів нафти марки Brent на Лондонській біржі ICE зросла на 1,68%, до 85,12 долара за барель. Останній раз цей рівень "чорне золото" пробивало в листопаді минулого року, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані Лондонській біржі ICE.

Котирування нафти West Texas Intermediate (WTI) з поставкою в лютому на Нью-Йоркській товарній біржі сьогодні виросли на 2,28%, до 83,07 долара за барель.

Експерти вважають, що нафта дорожчає на очікуваннях того, що новий штам коронавірусу "Омікрон" виявиться не таким небезпечним, як передбачалося. Учасники ринку очікують, що попит на паливо в світі зросте.

Крім того, підтримку ринку надали дані про зниження запасів нафти в США до рівня 2018 року. За даними Міністерства енергетики країни, за тиждень запаси впали на 4,6 млн барелів. Учасники ринку очікували зниження на 1,9 млн барелів.

Зазначимо, Національний банк України прогнозує, що середня ціна нафти марки Brent складе у 2022 році 67 доларів за барель.


Однак існує одне "але": Україна зможе транспортувати пальне з інших країн через "трубу Медведчука"

середа, 25 травень 2022, 22:37

В найближчі дні може бути підписаний договір з найбільшою угорською нафтогазовою компанією MOL для транспортування дизпалива з інших країн через Угорщину ділянкою продуктопроводу "Самара-Західний кордон", більш відомою як "труба Медведчука". Про це дон...

Бережіться! В Україні продають фрукти з Іспанії з небезпечною отрутою

середа, 25 травень 2022, 18:30

В Україні вже стали продавати полуницю та черешню імпортного виробництва. Так, у Києві чоловік отруївся черешнею, яку придбав на ринку. Плоди були привезені з Іспанії, передають Патріоти України. "Надійшло звернення про отруєння громадянина, який вжива...