Ціни на огірки й м'ясо злетять, але два інші товари здешевшають! На українців чекає нова вартість продуктів: До чого готуватися

В Україні навесні можуть змінитися ціни на цілу низку продуктів харчування. Так, підвищуться ціни на огірки, помідори, свинину та молочну продукцію, передають Патріоти України.

У свою чергу здешевшають курятина, яйця, борошно, хліб та гречка. Про це розповів у коментарі "Обозреватель" розповів аналітик Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки Павло Мартишев.

"Ціни на огірки й помідори ростуть, оскільки є проблема з тепличними господарствами. Дуже висока ціна газу, електроенергії – це все дає ефект підвищення собівартості. Ще є одна проблема. В Херсонській області дуже багато вирощувалося овочів, особливо в районі Нової Каховки, там де ще зараз русня. Сезон овочів починається вже скоро. З іншого боку, є капуста, картопля, на яку ціни особливо не підвищуються, тому що в нас цього багато", – сказав експерт.

При цьому більшість продуктів продовжать зростати в ціні, оскільки в країні продовольча інфляція. При цьому можуть здешевшати курятина і яйця, оскільки відбувається відновлення поголів'я.

"Свинина дорожчатиме, бо дорогі корми. Тим більше в нас буде мало фуражних культур цього року, мало кукурудзи, якою ми кормемо свиней. Знов-таки, овочі, м'ясна група і молочка будуть дорожчати, а не будуть підвищуватися в ціні – борошно, хліб та гречка", – підсумував Мартишев.

Українцям озвучили тариф на світло у жовтні: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:30

У жовтні українці платитимуть за електрику за тим самим тарифом, що й у вересні. Він становить 2,64 грн за кВт*годину – незалежно від обсягу споживання, передають Патріоти України. Ба більше, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, планується не...

Поспішати не потрібно: Юристка пояснила, коли українцям краще звертатись за призначенням пенсії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:32

Україна - правова держава, в якій, попри повномасштабне вторгнення РФ та складні економічні умови, виплата пенсій продовжується. Про це пише юристка Альона Чмона. Також громадяни можуть звертатися і стосовно призначення пенсії за віком, передають Патрі...