Ціни на огірки й помідори в Україні сягають більше 200 грн/кг: Коли чекати здешевлення

В Україні в магазинах на початку місяця ціни на огірки й помідори злетіли – максимум до 250 грн/кг та 115-250 грн/кг (в залежності від сорту) відповідно. При цьому вже наразі, наприкінці березня, вітчизняні тепличники починають новий оборот томатів. Тож вартість поступово почне знижуватися за рахунок збільшення пропозиції місцевого томату на ринку, передають Патріоти України.

Значне подорожчання було пов’язане з весняним збільшенням попиту на томат та огірок та відсутністю у великих облягає на ринку української тепличної продукції. Про це OBOZREVATEL розповіла Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодовочевої асоціації.

"Вартість огірка сягає 250 грн за кг. Вартість томата в українських супермаркетах варіюється від 115 до 250 грн за кг у залежності від сорту та країни походження. Оптові закупівельні компанії підвищуюють відпускні ціни на імпортний томат. Наразі на ринку переважає імпорт – помідор з Туреччини, Нідерландів, Іспанії", – заявила експертка.

Раніше повідомлялося, що в Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, розповіла Звєрєва.

"Ціни на цибулю б’ють всі рекорди з часів незалежності України. Запаси цибулі у сховищах українських фермерів вже майже закінчилися. Через це тенденція подорожчання цибулі на українському ринку збережеться протягом березня-квітня", – сказала експертка.

Яким буде тариф на електроенергію в Україні до кінця 2023 року: У Міненерго озвучили ціну

четвер, 8 червень 2023, 8:23

В Україні до кінця 2023 року більше не очікується підвищення тарифів на електроенергію для населення. Тобто ціна залишиться на червневому рівні – 2,64 грн/кВт*год за будь-якого споживання. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко. За його слов...

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...