Ціни на цукор будуть рекордними! В Україні на 20% подорожчають продукти - дізнайтеся, що у списку

В Україні з початку 2022 року будуть стрімко дорожчати популярні продукти харчування, передають Патріоти України.

Радник президента України Олег Устенко заявив, що в сировинній продовольчій групі товарів інфляція може скласти від 10 до 20% в 2022 році, що прискорить інфляцію до 8-10% і зажадає антикризових заходів.

"Базовий прогноз на 2022 рік, який мені здається найбільш реалістичним, - це збільшення цін на сировинну продовольчу групу (зерно, цукор, какао та інше) від 10 до 20%. Враховуючи, що продовольча група в українському споживчому кошику більш ніж вагома - майже 50%, таке збільшення цін може стати серйозним інфляційним шоком", - повідомив Устенко.

Ціни на цукор в Україні

Найближчим часом в Україні очікується збільшення цін на цукор. Така тенденція, на думку експертів, буде спостерігатися в найближчому майбутньому. У 2021 році ціни на цукор злетіли більш ніж на 65% з 13,1 гривні до 25,4 гривень.

Причина подорожчання цукру

Собівартість виробництва вітчизняного цукру зростає. Головний фактор, що штовхає її вгору - вартість енергоносіїв. Крім того, зростає також вартість мінеральних добрив, засобів захисту рослин, металопрокату.

Комусь ці гроші вже не пахнуть?: ЄС відмовився від санкцій проти алмазного гіганта Росії, який спонсорує Кремль

середа, 5 жовтень 2022, 21:43

Європейський союз не буде вводити санкції щодо алмазодобувної компанії з Російської Федерації. "Алрос" не увійшов до восьмого пакету санкцій. Про це пише EUobserver, передають Патріоти України. Бельгійські дипломати та лобісти антверпенського Всесвітнь...

Путін доручив уряду РФ анексувати Запорізьку АЕС

середа, 5 жовтень 2022, 19:11

Тепер Росенергоатому санкцій не уникнути, за що так переймались у Москві. Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необх...