Ціни на цукор будуть рекордними! В Україні на 20% подорожчають продукти - дізнайтеся, що у списку

В Україні з початку 2022 року будуть стрімко дорожчати популярні продукти харчування, передають Патріоти України.

Радник президента України Олег Устенко заявив, що в сировинній продовольчій групі товарів інфляція може скласти від 10 до 20% в 2022 році, що прискорить інфляцію до 8-10% і зажадає антикризових заходів.

"Базовий прогноз на 2022 рік, який мені здається найбільш реалістичним, - це збільшення цін на сировинну продовольчу групу (зерно, цукор, какао та інше) від 10 до 20%. Враховуючи, що продовольча група в українському споживчому кошику більш ніж вагома - майже 50%, таке збільшення цін може стати серйозним інфляційним шоком", - повідомив Устенко.

Ціни на цукор в Україні

Найближчим часом в Україні очікується збільшення цін на цукор. Така тенденція, на думку експертів, буде спостерігатися в найближчому майбутньому. У 2021 році ціни на цукор злетіли більш ніж на 65% з 13,1 гривні до 25,4 гривень.

Причина подорожчання цукру

Собівартість виробництва вітчизняного цукру зростає. Головний фактор, що штовхає її вгору - вартість енергоносіїв. Крім того, зростає також вартість мінеральних добрив, засобів захисту рослин, металопрокату.

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Підстава від Ердогана для Х**ла. Тиск спрацював: Туреччина перекрила доставку підсанкційних товарів у Росію

вівторок, 21 березень 2023, 18:30

Туреччина в березні 2023 року припинила транзит до Росії товарів, які підпадають під західні санкції. Рішення було прийнято під тиском США та Європи. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на слова представника експортної служби Туреччини та дипломата....