Ціни незабаром просто злетять: Українців попередили про здорожчання популярного продукту

В Україні незабаром можуть суттєво подорожчати яйця. У зв'язку з рекордним зменшенням виробництва продукції вартість може збільшитись майже вдвічі – до 40 грн/десяток, повідомляють Патріоти України.

"Приблизно із серпня почне зростати ціна на курячі яйця. І вона може досягти піку, який ми спостерігали в лютому – близько 40 грн за десяток. Ця ціна, ймовірно, триматиметься до наступної весни, якщо ситуація кардинально не зміниться і не збільшиться промислове виробництво", – розповіла аналітик УКАБ (Український клуб аграрного бізнесу) Світлана Литвин.

В Україні рекордно скоротилося виробництво яєць – майже на 25% порівняно з обсягами 2020-го. Таке стрімке зниження виробництва фіксували востаннє близько 20 років тому. Ключова причина збитковості галузі та закриття підприємств – подорожчання утримання курей. Зокрема, йдеться про високі ціни на корми.

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...