Цугцванг Х*йла: Рубль упав ще більше після екстреного звернення Путіна по ТБ

Економіка РФ переживає важкі часи відразу через кілька причин.

Національна валюта РФ прискорила своє падіння на біржі в Москві після того, як Володимир Путін виступив з телезверненням. Про це інформує Finanz.ru, передають Патріоти України.

За інформацією, якщо на початок відеозвернення курс долара був в районі 78,57 руб., то після завершення виступу курс склав 78,84 руб. У той же час євро подорожчав на 1,01 рубля після президентського звернення і зупинився на позначці 85,29. Нагадаємо, що "В Кремлі сьогодні шампанське не відкриють", - нафта впала нижче $ 22 вперше з 2002-го і обвалила рубль. Вперше за останні 18 років ціна на марку нафти WTI впала нижче 22 доларів за барель. Слідом за ним кинувся на дно і російський рубль.

Крім того, раніше стало відомо, що Путін вже не в змозі стримувати рубль, обвал до 100 за долар і більше неминучий. Реальний курс нацвалюти РФ набагато нижче. Його стримує Кремль, але це не надовго. Про це розповів в Facebook російський блогер Ель Мюрид.

Перекази українців із картки на картку масово блокують: У НБУ розповіли, коли зажадають довідку

вівторок, 13 квітень 2021, 15:43

В Україні банки мають право заблокувати перекази фізичних осіб із карти на карту в разі, якщо операція здалася підозрілою. Наприклад, якщо протягом дня клієнт отримав низку переказів по кілька тисяч гривень кожен. Про це в інтерв'ю "Мінфіну" розповів з...

Ціна відмови від реформ: У Зеленського розповіли про наслідки скасування МВФ кредитів для України

вівторок, 13 квітень 2021, 11:43

Україна має план «Б» на той випадок, якщо не вдасться отримати транш від МВФ — «затягнути паски». Про це заявив радник президента України з питань економіки Олег Устенко, який зазначив, що у разі відмови МВФ виділити кредит до вересня, витрати держбюдж...