Цифри дуже цікаві: Скільки коштує прийняти гарячу ванну в різних містах України (інфографіка)

Стало відомо, де в Україні найдешевше та найдорожче прийняти ванну. Український аналітичний портал "Слово і діло" перевірив тарифи на гарячу воду, зазначають Патріоти України.

Розрахунок вартості гарячої ванни вели відповідно до середнього обсягу – це 160 літрів. Також без розрахунку розведення холодною водою. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на «Слово і діло». Найдорожча гаряча ванна вийшла в Луцьку – 18,83 гривень, а найдешевша Одесі – 12,02 гривень. Через відсутнє централізоване гаряче водопостачання не враховували наступні міста: Ужгород, Чернівці та Кропивницький. А також не аналізували вартість гарячої ванни окупованого Криму.

Наприклад, Вінниця посіла 11 місце серед найдорожчих гарячих ванн – 15, 24 гривень. А 10 місце перед нашим містом посів Краматорськ – 15,40 гривень за гарячу ванну, а 12 сходинку зайняла Полтава – 15,20 гривень.

В Україні злетять ціни на електроенергію: Експерти розповіли, як це відіб'ється на інфляції

середа, 4 серпень 2021, 9:56

Подорожчання електроенергії для бізнесу призведе до свого роду ланцюгової реакції. Про це в інтерв'ю «Фактам» заявив директор ТОВ «Волиньелектросбит» (Група Tolk) Дмитро Іванов, передають Патріоти України. «Давайте оцінимо частку вартості електроенергі...

100 гривень за літр: Коли в Україні злетить ціна на соняшникову олію і чого чекати далі

середа, 4 серпень 2021, 8:56

Ціна на рослинну олію в Україні набагато вище, ніж в європейських країнах. Вітчизняні підприємства виробляють понад 5,5 мільйона тонн соняшникової олії, хоча українці вживають всього 6%. Решта – йде на експорт, йдеться в сюжеті "Сьогодні", передають Па...