Турецький експорт у РФ у першому півріччі досягнув восьмирічного максимуму, - західні ЗМІ

Експорт турецьких товарів до Росії у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у майже 3 млрд доларів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України.

Міністр транспорту Туреччини Аділь Караісмаїлоглу зазначив, що торгівля автомобілями з Росією зросла на 58% за перші чотири місяці 2022 року.

За даними державної статистичної служби TurkStat, це лише один із прикладів ширшого зростання турецького експорту до Росії, який у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у 2,91 млрд доларів.

США та Європі, які намагалися виступити єдиним фронтом, щоб ізолювати російську економіку за допомогою штрафів. Bloomberg нагадує, що Туреччина не ввела санкції проти Росії, намагаючись балансувати у відносинах з обома сторонами війни. Вона постачає в Україну безпілотники, та водночас заохочує російські інвестиції, а з ними - важливу іноземну валюту, яку вони приносять.

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...

Чи не час НБУ знижувати облікову ставку?

неділя, 2 жовтень 2022, 10:38

Про консолідацію монетарної та фіскальної політик. Максимально можлива макроекономічна стабільність була забезпечена в тому числі героїчними діями Національного банку України. Швидкий і відносно безболісний перехід від режиму традиційного інфляційного ...