У "Дії" водійські права, техпаспорти та студентські прирівняли до паперових: Що треба знати

Уряд остаточно схвалив постанови, які дають можливість використовувати електронні документи - електронні водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у додатку "дія" нарівні з паперовими. Про це йдеться в повідомленні Міністерства цифрової трансформації на офіційному порталі Кабміну, зазначають Патріоти України.

"Водійські права, техпаспорт і студентський в "Дії" тепер приймаються нарівні з паперовими. Ми зробили перший великий крок до впровадження електронних документів в Україні в серпні, коли запустили цифрові паспорти. Тепер завдяки прийнятому закону Про режим paperless в Україні з'явилося поняття електронних документів. І це дозволяє нам набагато швидше оцифровувати документи. Поступово всі важливі для українців документи будуть доступні в "Дії"", - говорить міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Чиновник також зазначив, що з 2019 року ці документи були дійсні лише в рамках експериментальних проектів, які цілком успішно себе зарекомендували. За цей час сформували 751 тисячу електронних студентських квитків. А також 4,4 мільйона водійських посвідчень і 4,2 мільйона свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше Мстислав Банік розповів про складнощі, з якими стикаються українці під час отримання різних послуг. "Всього в Україні близько 2500 послуг. Є такі масові, як субсидія, яку отримують 1,5 млн осіб на рік, а є послуги, які отримує дві сотні людей на рік. Трапляються і ситуації, коли одна і та ж послуга в 10 регіонах може називатися по-різному і з цим є певні складнощі, тому що немає єдиного каталогу послуг", — підсумував він.

У пенсіонерів в Україні можуть відбирати до 50% виплати: Хто в зоні ризику

вівторок, 31 січень 2023, 15:59

В Україні існують законні підстави для урізання пенсійних виплат на 20% або 50%. Зокрема, відібрати частину пенсії можуть у пенсіонерів-боржників, передають Патріоти України. У такому разі кошти автоматично спрямують на оплату боргу. Як зазначено у зак...

В Україні змінюється порядок нарахування виплат військовим: Від чого залежатиме сума

вівторок, 31 січень 2023, 14:59

З 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Укра...