У ЄС розповіли, як нафтове ембарго вдарить по Росії та озвучили винятки

Росія приблизно половину всієї своєї нафти продавала до ЄС. 2021-го імпорт сирої нафти склав 48 млрд євро, а нафтопродуктів – 23 млрд євро. Якщо Росія не знайде, куди продавати зазначені обсяги нафти, вони можуть втратити всі ці суми. Про це йдеться в офіційному виданні ЄС, передають Патріоти України.

"Вплив нафтової заборони на Росію буде значним. Близько половини загального обсягу експорту нафти йде в ЄС. У 2021 році ЄС імпортував із Росії сирої нафти (48 млрд євро) та нафтопродуктів (23 млрд євро). Втрата цього провідного прибуткового ринку вплине на значний структурний вплив на Росію, бюджет якої значною мірою залежить від цих нафтових доходів", – йдеться у повідомленні.

Щоб захистити ринок ЄС, ухвалено такі рішення:

  • ЄС заборонить імпорт морської сирої нафти з Росії із перехідним періодом у 6 місяців;
  • ЄС також заборонить імпорт із Росії нафтопродуктів після перехідного періоду 8 місяців;
  • Болгарія, Хорватія та Чехія отримали відстрочку;

Угорщина залишилася без конкретних термінів запровадження санкцій. Таке рішення вони вибили відмовою підтримувати санкції в іншому вигляді.

Збанкрутують через війну і блекаут: Стало відомо, скільки банків в Україні не впораються з кризою

неділя, 27 листопад 2022, 9:49

Багато українських банків можуть сильно постраждати через економічну кризу, спричинену війною. Стало відомо, скільки фінансових установ ризикують збанкрутувати через бойові дії та блекаут, передають Патріоти України. Виявляється, на межі руйнування 20 ...

Техніка українців горить через стрибки електроенергії: Які прилади під загрозою і що зробити

неділя, 27 листопад 2022, 7:54

В Україні через перепади напруги при підключенні електроенергії насамперед можуть згоріти прилади з чутливими платами. До них можуть належати духові шафи, телевізори і т.д. Щоб врятувати техніку, необхідно відключати її від мережі при відключенні елект...