У Європарламенті закликали запровадити нафтове ембарго проти РФ, не враховуючи позицію Угорщини

Віцепрезидентка Європарламенту Катаріна Барлі закликала ухвалити рішення про заплановане нафтове ембарго ЄС проти РФ без участі Угорщини. Вимоги прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо мільярдної допомоги вона вважає "нахабними", передають Патріоти України.

Барлі зауважила, що в Угорщині існує "відверто корумпована система", тож "усі знають, куди підуть гроші". Про це вона заявила в інтерв'ю медіакомпанії Deutschlandfunk.

Зазначається, що після пропозиції Єврокомісії запровадити повну заборону на імпорт російської нафти, міністр закордонних справ Угорщини попросив до 18 мільярдів євро, які були потрібні його країні "для перетворення інфраструктури". Барлі наголосила, що ЄС в особі 26 держав-членів тепер має ініціювати нафтове ембарго без Угорщини.

За словами Барлі, крім Угорщини, особливо від ембарго постраждають Чехія, Словаччина і Болгарія. Однак ці три держави намагаються знайти рішення разом із ЄС.

"Тільки Угорщина використовує це для своїх політичних ігор, а також для того, щоб знову направити до Угорщини додаткові гроші. Гроші повинні надходити до Угорщини іншим шляхом і, передусім, каналами сім'ї та клану Орбана", – сказала Барлі.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

До Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового...

Стало відомо, коли АЗС в Україні скасують обмеження на кількість пального "в одні руки"

середа, 29 червень 2022, 6:20

Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України. Він зазначив, що у червні на ринок зайшло пон...