"У Європі - дефіцит 95-го": Стало відомо, коли на АЗС з'явиться достатньо бензину та дизеля

Незважаючи на рішення Кабміну "відпустити у вільне плавання" ціну на паливо, до подолання дефіциту бензину та дизеля поки що далеко. Про це розповів керуючий директор WOG Holding BV Андрій Пивоварський, пише "Обозрєватєль", передають Патріоти України.

Згідно з прогнозами експерта, дефіцит дизпалива в Україні може зникнути вже через місяць — але це лише в тому випадку, якщо не виникне форс-мажорна ситуація. Щодо ринку бензину А-95, вважає Пивоварський, ситуація складніша, і на стабілізацію знадобиться більше часу.

«Якщо не буде форс-мажорів, ринок протягом місяця вийде на комфортний рівень щодо дизеля. Щодо 95-го (бензин А-95. — Авт.), то тут ситуація складніша. Тут уже питання не тільки завезти, але ще потрібно знайти, купити. У Європі — дефіцит 95-го. З того, що зараз бачу, потрібно буде більше місяця. Але щодня є позитивна динаміка, ввозимо більше», — сказав Пивоварський.

Він додав, що треба враховувати те, що Україна перебуває у стані війни. А у більшості країн, де проходили бойові дії, палива взагалі не було.

«Не можна було купити за валюту, завезти. А у нас сьогодні армія забезпечена — воює, залізниця — їздить, спеціальні служби — швидкі, поліція, пожежні — працюють. Так, для персонального споживання є черги. Але черги є там, де є нафтопродукт. Було б гірше, якби не було черг і не було б нафтопродуктів», — додав фахівець.

Не скасували? У "Приваті" та "Ощаді" розповіли, які обмеження на перекази діють для українців

неділя, 6 квітень 2025, 9:08

В Україні обмеження на перекази між фізичними особами у розмірі 150 тис. грн на місяць або 50 тис. грн для клієнтів із високим рівнем ризику продовжують діяти і після 1 квітня. Хоча НБУ скасував таке обмеження, воно продовжить діяти завдяки меморандуму...

Це буде удар! Трамп повертає світ на початок ХХ століття, Велика депресія може повторитися, - економіст

неділя, 6 квітень 2025, 8:50

Запровадження президентом США Дональдом Трампом мит на товари з усіх країн світу щонайменш на рівні 10%, а для низки держав і в рази вище, повертає світ у ситуацію початку ХХ століття і може спровокувати сильну економічну кризу, порівнянну з Великою де...