У Європі триває катастрофічне для РФ падіння цін на "блакитне паливо" на провідних газових хабах

Песець вже у Москві...

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко доповідає про останні тренди на гпзовому ринку, котрі вставляти і без того фактично збитковий "Газпром" перед неминучістю втрат ще мільярдів євро недоотриманих надходжень, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу.

Цей тиждень завершується, мабуть, самим катастрофічним падінням цін на газ в Європі за всю новітню історію. В останній раз так дешево як зараз газ коштував в 90-і роки минулого століття.

Так, не встиг на днях я здивуватися чергового падіння цін на "блакитне золото" в країнах ЄС, як один з провідних європейських хабів TTF в Нідерландах опустив ціну на 1 000 кубометрів газу нижче $ 35 і зараз вона продовжує піке на позначці $ 34,85.

У свою чергу, на бельгійському газовому ринку 1 тис кубів вже пішла нижче $ 34 і торгується в межах $ 33,5!

Нагадаю, що буквально 20 травня за 1 тис кубометрів газу на хабі TTF пропонували $ 49, а на бельгійському ринку в межах $ 48. Таким чином, всього за два дні, 1 тис кубометрів подешевшала відразу на $ 15!

Як на мене, то політ нормальний - так тримати! І, звичайно ж, чекаємо наступного тижня нових антирекордів.

Українцям різко збільшили податки з продажу квартир і авто: як відгукнулася вимога МВФ

четвер, 4 червень 2020, 8:38

В Україні з 23 травня набули чинності нові правки до Податкового кодексу, які не просто розширили повноваження контрольних органів, а й збільшили ставки. Незважаючи на критику як із боку бізнесу, так і в самій владі, документ довелося ухвалити – цього ...

Стало відомо, коли МВФ розгляне можливість кредиту Україні

середа, 3 червень 2020, 22:26

Україна та Міжнародний валютний фонд попередньо погодили нову програму Stand-bу розміром $5 млрд терміном на 18 місяців. Рада директорів Міжнародного валютного фонду включила до порядку денного на 9 червня питання про схвалення 18-місячної програми для...