У Європі триває катастрофічне для РФ падіння цін на "блакитне паливо" на провідних газових хабах

Песець вже у Москві...

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко доповідає про останні тренди на гпзовому ринку, котрі вставляти і без того фактично збитковий "Газпром" перед неминучістю втрат ще мільярдів євро недоотриманих надходжень, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу.

Цей тиждень завершується, мабуть, самим катастрофічним падінням цін на газ в Європі за всю новітню історію. В останній раз так дешево як зараз газ коштував в 90-і роки минулого століття.

Так, не встиг на днях я здивуватися чергового падіння цін на "блакитне золото" в країнах ЄС, як один з провідних європейських хабів TTF в Нідерландах опустив ціну на 1 000 кубометрів газу нижче $ 35 і зараз вона продовжує піке на позначці $ 34,85.

У свою чергу, на бельгійському газовому ринку 1 тис кубів вже пішла нижче $ 34 і торгується в межах $ 33,5!

Нагадаю, що буквально 20 травня за 1 тис кубометрів газу на хабі TTF пропонували $ 49, а на бельгійському ринку в межах $ 48. Таким чином, всього за два дні, 1 тис кубометрів подешевшала відразу на $ 15!

Як на мене, то політ нормальний - так тримати! І, звичайно ж, чекаємо наступного тижня нових антирекордів.

Імпортозаміщення триває: У Росії замінять комп'ютери Raspberry Pi на вітчизняні Repka Pi

четвер, 11 серпень 2022, 21:00

Імпортозаміщення в росії викликає дедалі більше сміху. Цього разу там вирішили замінити компактні одноплатні комп'ютери Raspberry Pi на власний аналог, який обіцяють зробити продуктивнішим на 20 відсотків. Назвали його Repka Pi, інформують Патріоти Укр...

Скільки коштуватиме долар через два роки: ЗМІ дізналися негативний прогноз НБУ

четвер, 11 серпень 2022, 10:50

Найближчі два роки будуть важкими для української економіки. Виросте курс долара - вже в 2023-му він може досягти 45 грн/дол. Про це йдеться в прогнозах Національного банку України та уряду, які потрапили в розпорядження видання Obozrevatel, передають ...