У Європі триває катастрофічне для РФ падіння цін на "блакитне паливо" на провідних газових хабах

Песець вже у Москві...

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко доповідає про останні тренди на гпзовому ринку, котрі вставляти і без того фактично збитковий "Газпром" перед неминучістю втрат ще мільярдів євро недоотриманих надходжень, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу.

Цей тиждень завершується, мабуть, самим катастрофічним падінням цін на газ в Європі за всю новітню історію. В останній раз так дешево як зараз газ коштував в 90-і роки минулого століття.

Так, не встиг на днях я здивуватися чергового падіння цін на "блакитне золото" в країнах ЄС, як один з провідних європейських хабів TTF в Нідерландах опустив ціну на 1 000 кубометрів газу нижче $ 35 і зараз вона продовжує піке на позначці $ 34,85.

У свою чергу, на бельгійському газовому ринку 1 тис кубів вже пішла нижче $ 34 і торгується в межах $ 33,5!

Нагадаю, що буквально 20 травня за 1 тис кубометрів газу на хабі TTF пропонували $ 49, а на бельгійському ринку в межах $ 48. Таким чином, всього за два дні, 1 тис кубометрів подешевшала відразу на $ 15!

Як на мене, то політ нормальний - так тримати! І, звичайно ж, чекаємо наступного тижня нових антирекордів.

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Українці зовсім не захищені: Експерт пояснив, чи можуть забрати квартиру за борги по ЖКГ

середа, 14 квітень 2021, 14:25

Стало відомо, чи можуть забирати квартири в українців за борги по комунальних послугах. Як розповів експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко в ефірі каналу "Україна 24", це досить тривала процедура, передають Патріоти України. При цьому він пояснив, що так...