У Кабміні прийняли важливе рішення по ціні на електроенергію: Скільки доведеться платити

До 30 червня ціна на електроенергію для населення залишається 1 грн 68 коп за кВт/год. Про це повідомив на засіданні Кабміну прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

"Ми продовжуємо механізм дії накладених соціальних зобов'язань до 30 червня. Ціна для людей на електроенергію залишається без змін, 1,68 грн / кВт", - зазначив прем'єр.

За словами Шмигаль, тепер НАЕК "Енергоатом" і НЕК "Укргідроенерго" продаватимуть електроенергію безпосередньо постачальникам послуг, за двосторонніми договорами. У цій системі виключається посередництво ДП "Гарантований покупець".

В Україні можуть збільшитися тарифи на комунальні послуги вже протягом 2021 року, а перші зміни українці відчують на собі вже з 1 травня.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

субота, 24 липень 2021, 0:32

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це...