"У кішки-мишки не гратимемо": Гройсман зробив різку заяву про ціну на газ

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що "Нафтогаз" повинен й надалі знижувати ціну на газ для населення у зв’язку з тенденцією на міжнародних ринках, повідомляють Патріоти України.

За його словами, зниження ціни для населення на 300 грн за тисячу кубів з травня є хорошим початком. Прем’єр-міністр додав, що зараз на міжнародних ринках спостерігається зниження цін на газ.

Він також сказав, що більше не збирається грати в кішки-мишки. – Це вдруге, коли я поставив жорстку вимогу перед Нафтогазом. Третього разу не буде. Тому нехай працюють на країну і збільшують видобуток українського газу, нехай шукають дешевий газ по всьому світу, щоб українці отримали його дешевше, – сказав Гройсман.

Курс на 29 за долар: Аналітики прогнозують стрімке здешевлення гривні протягом тижня

неділя, 20 вересень 2020, 8:55

Як зазначив аналітик, минулого тижня курс долара продовжив своє зростання по відношенню до гривні у всіх сегментах валютного ринку, додавши в середньому на 1%. Зокрема, на міжбанку курс виріс до 28,18. . "Після подолання позначки у 28,00 гривень за д...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов