У когось ще є шанс встигнути: У Польщі припинять міняти гривні на злоті за курсом НБУ

У Польщі до 10 вересня українці ще можуть скористатися можливістю обміняти гривні на злоті за офіційним курсом НБУ без комісії у PKO Bank Polski. Однак термін дії договору між Нацбанком України та Польським національним банком добігає кінця, повідомляють Патріоти України.

Так, від кінця березня поточного року Польський національний банк підписав договір з Національним банком України, завдяки чому кожен дорослий біженець з України отримав можливість поміняти українські гривні (до 10 тисяч гривень) на польські злоті. Проте цей договір 10 вересня добігає кінця. Усе через значне зменшення кількості обмінних операцій.

До слова, від 25 березня українці обміняли 681 мільйон гривень (майже 93 мільйони злотих). Обміняти можна купюри 100, 200, 500 і 1000 гривень, а загальна сума не має перевищувати 10 тисяч гривень на одну особу. Гроші виплачують готівкою або на картку. При собі треба мати закордонний паспорт чи ID-картку. Зазначимо, що обмін здійснюють в ста відділеннях PKO BP по всій території Польщі.

У трьох категорій українців з'явилася можливість онлайн збільшити свою майбутню пенсію: У ПФУ розповіли, як це зробити

неділя, 2 квітень 2023, 8:25

В Україні запустили цифровий сервіс, за допомогою якого громадяни можуть добровільно вносити страхові внески, щоби збільшити стаж, необхідний для призначення пенсії. За допомогою такого інструменту можна збільшити розмір пенсійних виплат. Про це повідо...

Депутати готують підвищення зарплати в Україні - мінімалка 9000 гривень може стати реальністю

неділя, 2 квітень 2023, 7:44

Приймаючи бюджет на 2023 рік, депутати "заморозили" мінімальну зарплату. Було вирішено залишити її на рівні попереднього року. Але, як стало відомо, ситуація може змінитися на краще, і підвищення зарплати таки може відбутися. При цьому вже восени мінім...