У Кремлі "домоглися" вражаючих результатів: Бізнес у Казахстані заморожує спільні з РФ проекти

Бізнес Казахстану заморожує спільні з РФ проекти / фото ua.depositphotos.comБританська компанія KAZ Minerals, один з провідних виробників міді в Казахстані, заморозила інвестиції в проект з розвитку Баїмської рудної зони на Чукотці, інформують Патріоти України.

Як повідомляє російський "Інтерфакс", до 2028 року тут планувалося побудувати гірничозбагачувальний комбінат, де збиралися видобувати щорічно 70 млн тонн мідної руди, а також золото.

Казахстанська компанія замовила у російського "Атоменергомаша" (дочірня компанія "Росатома") плавучі енергоблоки для постачання ГЗК, але зсунула терміни їх введення в експлуатацію.

KAZ Minerals вже вклала 900 млн доларів в цей проект в 2019 році, що робить його один з найбільших російсько-казахстанських спільних проектів.

Позиція Казахстану щодо війни РФ проти України

Як повідомляє американські ЗМІ, Росія, ймовірно, просила Казахстан приєднатися до російських окупаційних військ в Україні, але отримала відмову.

У жовтні саме Казахстан заявив, що країни, що входять в Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ) не братимуть участі в війні Росії проти України.

Також президент Касим-Жомарт Токаєв відмовився визнати легітимність так званих "ЛДНР", які Росія намагалася анексувати.

Крім того, Казахстан заявляв про готовність потурбуватися росіян, які втекли від мобілізації, гарантуючи їм безпеку і пропонував виступити посередником у мирних переговорах між країнами.

Також влада Казахстану направляла в Україну гуманітарну допомогу. Примітно, що відправки відбувалися літаком через Польщу.

В Україні вже скоро перепишуть податки та правила для ФОПів: До чого готуватися

четвер, 1 червень 2023, 11:30

В Україні вже з 1 липня планують повернути податки для фізосіб-підприємців (ФОПів) до рівня, що був до повномасштабної війни. Окрім того, відновляться перевірки. Проте водночас з'явиться можливість добровільно погасити донараховані суми та уникнути штр...

Цінового "шоку" не уникнути? Тариф на електрику можуть ще раз підвищити: У Кабміні натякнули, коли саме

четвер, 1 червень 2023, 11:25

Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня. Відповідна інформація розміщена на сайті уряду, передають Патріоти України. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну е...