У Кремлі "домоглися" вражаючих результатів: Бізнес у Казахстані заморожує спільні з РФ проекти

Бізнес Казахстану заморожує спільні з РФ проекти / фото ua.depositphotos.comБританська компанія KAZ Minerals, один з провідних виробників міді в Казахстані, заморозила інвестиції в проект з розвитку Баїмської рудної зони на Чукотці, інформують Патріоти України.

Як повідомляє російський "Інтерфакс", до 2028 року тут планувалося побудувати гірничозбагачувальний комбінат, де збиралися видобувати щорічно 70 млн тонн мідної руди, а також золото.

Казахстанська компанія замовила у російського "Атоменергомаша" (дочірня компанія "Росатома") плавучі енергоблоки для постачання ГЗК, але зсунула терміни їх введення в експлуатацію.

KAZ Minerals вже вклала 900 млн доларів в цей проект в 2019 році, що робить його один з найбільших російсько-казахстанських спільних проектів.

Позиція Казахстану щодо війни РФ проти України

Як повідомляє американські ЗМІ, Росія, ймовірно, просила Казахстан приєднатися до російських окупаційних військ в Україні, але отримала відмову.

У жовтні саме Казахстан заявив, що країни, що входять в Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ) не братимуть участі в війні Росії проти України.

Також президент Касим-Жомарт Токаєв відмовився визнати легітимність так званих "ЛДНР", які Росія намагалася анексувати.

Крім того, Казахстан заявляв про готовність потурбуватися росіян, які втекли від мобілізації, гарантуючи їм безпеку і пропонував виступити посередником у мирних переговорах між країнами.

Також влада Казахстану направляла в Україну гуманітарну допомогу. Примітно, що відправки відбувалися літаком через Польщу.

Бізнес навіть на біді: Українці почали продавати свої будинки на звільнених територіях "під компенсацію"

понеділок, 28 листопад 2022, 18:30

Українські військові з початку повномасштабного вторгнення РФ звільнили від російських окупантів майже 2 тисячі населених пунктів. У більшості з них запрацювали соцслужби, лікарні та навчальні заклади. Але через значні руйнування інфраструктури багато ...

Через відключення електроенергії в Україні прогнозують різке скорочення продуктів птахівництва - ціни на яйця і курятину зростуть

понеділок, 28 листопад 2022, 17:56

Через постійні відключення електроенергії, що виникають після ракетних атак супротивника, в Україні очікується скорочення птахівничої галузі. Внаслідок скорочення поголів'я курей ціни на яйця та курятину будуть зростати. Таку нерадісну перспективу, як ...