У Кремлі вже п'ють корвалол? Стало відомим рішення Данії щодо "Північного потоку-2"

Данська компанія Rambøll вийшла з проекту "Північного потоку-2" через загрозу американських санкцій.

Данська консалтингова інжинірингова компанія Rambøll вийшла з проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє Politiken, передають Патріоти України.

За інформацією видання, компанія вирішила вийти з проекту через ризик нових американських санкцій. Таким чином, компанія не братиме участі у фінальній стадії будівельних робіт.

На офіційному сайті "Північного потоку-2" повідомляється, що данська компанія була екологічним консультантом проекту. Rambøll проводила дослідження впливу газопроводу на екологію і представляла звіти про оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС).

Вихід з проекту норвезької компанії

Норвезька компанія Det Norske Veritas GL, яка мала сертифікувати газопровід після завершення будівництва, відмовилася продовжувати перевірку проекту.

У Кремлі буде істерика: Німецький концерн вийшов з проєкту "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

вівторок, 19 січень 2021, 18:15

Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу. Про це пише Bild, посилаючись на відповідні листи компанії, відправлені в США, передають Патріоти України. ...

Х**ла дотискають? "Газпром" вперше визнав ймовірність припинення будівництва "Північного потоку-2"

вівторок, 19 січень 2021, 17:43

Російський виробник газу "Газпром" у випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки чи згортання проєкту газопроводу "Північний потік-2". Із документом "Газпрому" у вівторок ознайомилось агентство Reuters, передають Патріоти ...