У Кремлі вже п'ють корвалол? Стало відомим рішення Данії щодо "Північного потоку-2"

Данська компанія Rambøll вийшла з проекту "Північного потоку-2" через загрозу американських санкцій.

Данська консалтингова інжинірингова компанія Rambøll вийшла з проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє Politiken, передають Патріоти України.

За інформацією видання, компанія вирішила вийти з проекту через ризик нових американських санкцій. Таким чином, компанія не братиме участі у фінальній стадії будівельних робіт.

На офіційному сайті "Північного потоку-2" повідомляється, що данська компанія була екологічним консультантом проекту. Rambøll проводила дослідження впливу газопроводу на екологію і представляла звіти про оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС).

Вихід з проекту норвезької компанії

Норвезька компанія Det Norske Veritas GL, яка мала сертифікувати газопровід після завершення будівництва, відмовилася продовжувати перевірку проекту.

У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

вівторок, 2 березень 2021, 16:26

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України. Пауел вважає, що впров...

Свої люди? Пінчук продавав труби в РФ в 2-3 рази дешевше, ніж "Нафтогазу"

вівторок, 2 березень 2021, 15:27

Заводи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в 2015-2019 рр. продавали ідентичні труби для державної компанії "Нафтогаз" в 2015-2019 рр. за ціною в 2-3 рази вище, ніж за контрактами з російською нафтовою компанією "Башнефть". Про це йдеться в аналітичній статті ...