
Один з основних операторів теплопостачання Дніпровського та Дарницького районів столиці ТОВ "Євро-реконструкція" вже заявив про намір коригувати тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплоенергії для бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів. Відповідні документи з обґрунтуванням підвищення тарифів було передано Виконавчому органу Київської міської ради, зазначають Патріоти України.
На підприємстві також роз'яснили, що підвищення тарифів на виробництво теплової енергії пов'язане зі зміною паливної складової, підвищенням ставок екологічного податку, рентної плати за спеціальне використання води, а також підвищенням тарифів на розподіл природного газу для АТ "Київгаз" та підвищенням витрат на оплату із забезпеченням рівня мінімальної заробітної плати.
У Київтеплоенерго у свою чергу акцентували увагу на тому, що обсяги споживання теплової енергії будинками залежать насамперед від температури зовнішнього повітря, відповідно до якої регулюється температура теплоносія, а також від енергоефективності будинку. У будинках, де проведено заходи щодо енергоефективності за міськими програмами співфінансування, мешканці заплатили за опалення у грудні в середньому на 20% менше, ніж в інших будинках – близько 21 грн/кв. м.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...