
Наразі катастрофічного сценарію в енергосистемі України після масованих обстрілів Росії вдається уникнути. Енергетики швидко реагують на ситуацію та цілодобово працюють для відновлення електропостачання. Про це розповів заступник міністра енергетики України Микола Колісник в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Енергетикам вдалося зберегти цілісність енергосистеми та забезпечити її стабільну роботу. Оперативно було вжито заходів для локалізації наслідків після масованого обстрілу. Від аварійних відключень перейшли до графіків погодинних відключень, які застосовуються для збалансування енергосистеми", - розповів Колісник.
Він наголосив, що енергетики разом з фахівцями ДСНС максимально швидко починають відновлювальні роботи, щоб якомога швидше повертати енергопостачання споживачам.
Заступник міністра також зазначив, що росіяни намагаються позбавити Україну атомної генерації, свідомо атакуючи важливі для функціонування підстанції. Однак наразі катастрофічного сценарію вдається уникнути, адже енергетики швидко реагують на ситуацію.
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...