
Міністерство енергетики повідомило, що зараз застосовувати графіки відключення електроенергії не планують. На сайтах енергетичних компаній опублікували графіки відключень, проте застосовувати їх не будуть, доки РФ не почала атакувати критичну інфраструктуру, передають Патріоти України.
Як повідомило Міністерство енергетики на офіційній сторінці у Facebook, зараз того струму, який генерують у країні, достатньо, щоб забезпечувати потреби. З похолоданням обсяги споживання струму зростатимуть.
Наразі обмежень споживання немає в жодній з областей України. Справді, розроблені та опубліковані графіки можуть застосувати, але тільки в тому випадку, якщо через ворожі атаки РФ постраждає енергетична інфраструктура.
"Енергетики активно готують енергетичну систему до опалювального сезону", – пояснили у відомстві. Також у Міненерго запропонували українцям користуватися лише офіційною інформацією, а ЗМІ – отримувати цю інформацію у міністерстві.
Зазначимо, графіки відключення електроенергії більшість компаній опублікували до 1 жовтня. Кілька днів тому свої графіки також показали і у ДПЕК (для Києва, Дніпропетровської, Одеської та Київської областей). Публікація графіків викликала стурбованість, що їх почнуть застосовувати.
І енергетичні компанії, і Міненерго неодноразово заявляли, що на даний момент причин застосування графіків відключення струму немає.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...